ورود به چت روم
چت روم جوانان و نوجوانان ویژه دهه 70 و 80
ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

نتایج جستجو برای عبارت :

کوتاه نویسی و رعایت اختصار

موتور بازی سازی گیم میکر یکی از محبوب ترین موتور های بازی سازی بین تازه کار هاست. یکی از دلایل محبوبیت این موتور بازی سازی بی نیاز بودن بازی ساز از کدنویسی است. در این موتور کاربر می تواند تنها با استفاده از کشیدن و انداختن یک بازی بسازد. این قابلیت Drag & Drop یا به اختصار DnD نام دارد.
گیم میکر موتوری بسیار ابتدایی است که برای تازه کار ها و کسانی که تازه بازی سازی را شروع کرده اند عالی است. یکی دیگر از ویژگی های خوب این موتور کم حجم بودن آن است. زبا
موتور بازی سازی گیم میکر یکی از محبوب ترین موتور های بازی سازی بین تازه کار هاست. یکی از دلایل محبوبیت این موتور بازی سازی بی نیاز بودن بازی ساز از کدنویسی است. در این موتور کاربر می تواند تنها با استفاده از کشیدن و انداختن یک بازی بسازد. این قابلیت Drag & Drop یا به اختصار DnD نام دارد.
گیم میکر موتوری بسیار ابتدایی است که برای تازه کار ها و کسانی که تازه بازی سازی را شروع کرده اند عالی است. یکی دیگر از ویژگی های خوب این موتور کم حجم بودن آن است. زبا
برای من همیشه کوتاه کردن مو مثل یک شروع دوباره است. وقتی که موهات رو کوتاه میکنی یعنی اینکه داری به خودت فرصت یک رشد دوباره رو میدی. برای همین از دوران کودکی عاشق کوتاه کردن موهام بودم. وقتی که موهاک رو کوتاه میکردم توی آینه خودم رو نگاه میکردم و به خود جدیدم سلام میکردم و براش آرزوی موفقیت میکردم.برای چندمین باره که میبینم چیزها به خوبی پیش نمیرن، دوست دارم برطبق رسم همیشگی موهام رو کوتاه کنم و یک فرصت دوباره به خودم بدم.
​​​​​امروز رفتم خونه مامان بزرگ.گشتم قیچی پیدا کردم میگم مامانی بیا پایین موهامو قیچی بزن.رفتیم تو حیاط.تاکید کردم فقط قیچی بزن.کوتاه نکنیاااااااا.موهام کوتاه نشه 
میگه باشه 
میگم حله.کوتاه نشه هاااااا 
میگه پایین موهات کجه:/
میگم عیب نداره کوتاه نکن.فقط قیچی بزن رشد کنه.
میگه باشه فقط کجیشو میگیرم.
میگم نهههههه ولش کن بزار کج باشه 
میگه سرتو صاف بگیر 
​​​​​​سرمو صاف گرفتم کوتاه کرده 
وقتی نگاه کردم قشنگ به راحتی پونزده سانت کوتاه
کوتاه نویسی و رعایت اختصار

استفاده از جملات کوتاه از اصولی است که باید در خبر نویسی رعایت شود.
از جمله فواید کوتاه نویسی این است که:
جمعیت بیشتری خبر را می خوانند و راحت تر می فهمند.
خبرنویسی ساده تر میشود.
از غلطهای دستوری که معمولاً در جملات مرکب پیش می آید، کاسته می شود.
تنظیم کننده و یا تأییدکننده خبر می تواند به آسانی خبر را از نظر دستوری یا موضوعی تصحیح و یا بازنویسی کند.
و ....
45 درصد از مردم جملات 23 کلمهای را راحتت ر درک میکنند.

با توجه
موهای من، کلفتی و ضخامت و پرپشتیش، سه برابر یه دختر سفیده. ما خاورمیانه ایا کلی مو داریم. اینو دو بار دو تا ارایشگر اثبات کردن به من دقیقا سه برابره. برای همین هیچوقت نمیتونم دم اسبی ببندم حتی اگه کوتاه هم باشه.

بچه ها من توی این حدود سه سال، دو بار ارایشگاه رفتم و موهام رو کوتاه کردم.
امشب میخوام موهامو خودم کوتاه کنم با یوتیوب! ببینم چی درمیاد! اخه هر بار 45 دلار پولش میشه! 45 دلار! کلا یه دونه خط میبرن. ساده ترین مدل 45 دلاره. که همون trim کردن مو ه
کوتاه کننده لینک ریزی چیست؟
کوتاه کننده لینک ریزی یک سرویس رایگان است که با آن میتوانید لینک های طولانی خود را به یک لینک کوتاه تبدیل کنید تا به راحتی آن‌ها را به اشتراک بگذارید. ریزی علاوه بر کوتاه کردن لینک های شما، امکان کسب درآمد به ازای هر بازدید از لینک های کوتاه شده را به شما میدهد. برای کسب درآمد ابتدا به صورت رایگان ثبت نام کنید، سپس لینک کوتاه کنید و لینک های خود را به اشتراک بگذارید تا به ازای هر بازدید از آن ها به درآمد شما اضافه
کوتاه کننده لینک ریزی چیست؟
کوتاه کننده لینک ریزی یک سرویس رایگان است که با آن میتوانید لینک های طولانی خود را به یک لینک کوتاه تبدیل کنید تا به راحتی آن‌ها را به اشتراک بگذارید. ریزی علاوه بر کوتاه کردن لینک های شما، امکان کسب درآمد به ازای هر بازدید از لینک های کوتاه شده را به شما میدهد. برای کسب درآمد ابتدا به صورت رایگان ثبت نام کنید، سپس لینک کوتاه کنید و لینک های خود را به اشتراک بگذارید تا به ازای هر بازدید از آن ها به درآمد شما اضافه
متن آهنگ کوتاه بیا پازل باند
تنگه دلم خیلی ولی نمیارم به روت مقصر منم لعنت به من بار آخرم بودکه عاشق شدم ولی نبود دست خودم طرز نگات برگ برندت بودمیتونستم برم خیلی زودتر از این حرفا نشد راضی دلم اما که دل بکنهبار اولی که ما همو دیدیم دلم رفتو باید رد میشدم از تو مثل همهکوتاه بیا دل پریشون کوتاه بیا کو تا بیاد یکی مث اون کوتاه بیا
بزودی
ادامه مطلب
متن آهنگ کوتاه بیا پازل باند
تنگه دلم خیلی ولی نمیارم به روت مقصر منم لعنت به من بار آخرم بودکه عاشق شدم ولی نبود دست خودم طرز نگات برگ برندت بودمیتونستم برم خیلی زودتر از این حرفا نشد راضی دلم اما که دل بکنهبار اولی که ما همو دیدیم دلم رفتو باید رد میشدم از تو مثل همهکوتاه بیا دل پریشون کوتاه بیا کو تا بیاد یکی مث اون کوتاه بیا
بزودی
ادامه مطلب
ر
علامتی که نشان می دهد سردرد شما خطرناک است
۱٫ سردرد شدید و انفجاری: سردرد تاندر کلپ Thunderclap
سردرد Thunderclap یا به اختصار TC سردردی شدید و انفجاری با شروع ناگهانی است که در کمتر از یک دقیقه به حداکثر شدت می رسد. به گفته موروکو Morocco ، اگر سردردتان ناگهانی شروع می شود درست مثل این که یک نفر کلید برق را بزند یا با چکش به شما ضربه بزند باید آن را جدی بگیرید.
ممکن است نشان دهنده خونریزی سوباراکونوئید subarachnoid hemorrhage یا به اختصار SAH باشد که دلیلش خونریزی مغ
با نام و یاد خدا
در این مطلب قصد داریم بهترین سایت کوتاه کننده لینک فارسی را بهتان معرفی کنیم که دارای امکانات شگفت انگیز در کنار کوتاه کردن لینک میباشد و دارای دامنه کوتاه و قدرت انتخاب از بین دامنه های مختلف سایت یک تیر (www.1ti.ir) را به جرعت میتوان بهترین سایت کوتاه کننده لینک فارسی دانست که دارای قابلیت های فراوانی میباشد که در ادامه به آنها اشاره میکنیم
ادامه مطلب
روزی گاندی در حین سوار شدن به قطار یک لنگه کفشش درآمد و روی خط آهن افتاد. او به خاطر حرکت قطار نتوانست پیاده شده و آن را بردارد. در همان لحظه گاندی با خونسردی لنگه دیگر کفشش را از پای درآورد و آن را در مقابل دیدگان حیرت‌زده اطرافیان طوری به عقب پرتاب کرد که نزدیک لنگه کفش قبلی افتاد.

یکی از همسفرانش علت امر را پرسید.گاندی خندید و در جواب گفت: مرد بینوائی که لنگه کفش قبلی را پیدا کند، حالا می‌تواند لنگه دیگر آن را نیز برداشته و از آن استفاده نم
در مقالۀ حاضر، به اختصار اشاراتی کوتاه به ظرایف و نکات ریز و حتی گاه فراموش شدۀ تـدریس می شود. از آنجا که رسالت معلم دینی و قرآن تداوم رسالت انبیا در جوامع بشری اسـت، لذا در این مقال با یـادآوری چـنین مسئولیت خطیر و مقدسی، اول خود و سپس سایر همکاران گرامی ام را متوجه عواقب خطرآفرینی می کنم که بی توجهی به امر کلاس داری و برخورد با فراگیرندگان از سوی معلمین این رشته می تواند داشته باشد و از خداوند می خواهم که هـمواره به یاد ما بیاورد وقتی وارد ک
۵۰ مدل لباس مجلسی کوتاه ۹۷
در این مطلب تصاویری از انواع مدل لباس مجلسی کوتاه ۹۷ با جدیدترین و زیباترین طرح های مد سال را مشاهده خواهید کرد
که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند.
مدل لباس مجلسی کوتاه ۹۷ از انواع مدل لباس های پرطرفدار و محبوب در بین خانم ها و دختران جوان است و اگر شما تمایل
دارید از مدل لباس مجلسی های کوتاه در مهمانی ها و مجالس استفاده کنید بهتر است جدیدترین طرح های آن ها را برای
پوشیدن انتخاب نمایید.
مدل لباس مجلسی
نمونه هایی از عکس شعرهای کوتاه و خواندنی در روبکا مشاهده نمایید.

عکس نوشته شعر

تصاویر پروفایل شعر

عکس نوشته شعر

عکس های شعر

کارت پستال شعر

عکس نوشته شعر

تصاویر پروفایل شعر
عکس نوشته شعر
گردآوری : روبکا / robeka.ir

عکس شعرهای کوتاه و خواندنی
ادامه مطلب ...robeka.ir پوسترهای شعر تصاویر پروفایل شعر تصاویر شعر تصاویر عکس شعر تصاویر عکس نوشته های شعر تصویرهای شعر ر عکس نوشته های شعر روبکا عکس پروفایل شعر عکس نوشته شعر عکس نوشته های شعر عکس های شعر کا
عاقبت کوتاه شد قصّه و آتش در خرمن ددان گرفت. آن خرمن ناپاک جهل و آن مزرع بی‌حاصل تکبّر. عاقبت کوتاه شد قصّه و گرچه همچنان صحنه زین دست نیست، باری چون تاس دل جفت آمده، تقدیر محتوم است. 
تقدیر چه خوش‌تر از خِرَد تکان و چه خوش‌تر از نابودی مردم جهل؟ چه خوش‌تر از انهزام استبداد مردمان رأی و خودخواهی؟ چه خوش‌تر از کوبیده شدن، آنگاه که کوبیده‌ای و به تاراج برده‌ای و انتظارت خوشی‌ست؟ چه خوش‌تر از غرامت، آنگاه که حرص دست از آستین بیرون کرده، به
دانلود آهنگ پازل بند – کوتاه بیا
Download New Music Puzzle Band – Kootah Bia

دانلود آهنگ پازل بند کوتاه بیا

متن آهنگ پازل بند با نام کوتاه بیا

تنگه دلم خیلی ولی نمیارم بروت مقصر منم لعنت به من باورم آخرم بود
که عاشق شدم ولی نبود دست خودم طرز نگات برگ برندت بود
میتونستم برم خیلی زودتر از این حرفا نشد راضی دلم اما که دل بکنه
بار اولی که ما همو دیدیم دلم رفت و باید رد میشدم از تو مثل همه
کوتاه بیا دل پریشون کوتاه بیا کو تا بیاد ی

داستان بلند به گونه‌ای از داستان‌ها گفته می‌شود که خصوصیات رمان و داستان کوتاه را هر دو در خود داشته باشد. در داستان بلند درست مانند داستان کوتاه معنا از اهمیت بالایی برخوردار بوده و فشردگی معنایی وجود دارد. همچنین شخصیت‌ها و زمان پیوسته در حرکت هستند، تمامی شخصیت‌ها به صورتی هماهنگ در جهت تصویر معناهای اصلی داستان نقش آفرینی می‌کنند و پیرنگ نیز از استحکام و انسجام بالایی برخوردار است. حال اینکه داستان بلند همچون رمان، شخصیت‌ها را گ
دستام به همین صورت که ناخناش کوتاه و کوچولوعه و لاک سورمه‌ای زدم حالمو خوب می‌کنه. احتیاجی نیست ناخنا بلند و قرمز باشن. به همین شیوه با دستای کوچولو خوبم. دستمو گرفتم کنار دست مهدی. هر انگشتم یه بند از انگشتاش کوتاه‌تر بود :)) کلا یه سایز کوچیک‌تر از بقیس دستام
فکر می‌کردم اینایی که هی دستشون تو موهاشونه قصد دلبری دارن. 
اما الان می‌بینم که نه، خیلی کیف می‌ده! 
+ زدم موهامو. کوتاه کوتاه کوتاه. احساس سبکی دارم، ولی همزمان حس می‌کنم دیگه خودم نیستم. ولی جالبه. 
+ داشت پشت گردنمو تیغ می‌زد (می‌نداخت؟)، هم غلغلکم میومد هم می‌ترسیدم گردنمو ببره. ترسناک بود. 
+ موهامو همون جوری بافته بریدم آوردم خونه که نگهشون دارم. دایی‌م موهامو تکون می‌ده، می‌گه سولویگ دُمتو کندیم ولی هنوز داره تکون می‌خوره! 
+ از و
امروز اول وقت تاصیکو رو در نبض بازار با قیمت فعلی با حد سود کوتاه مدت معرفی کردم همچنان توصیه میکنم این سهم را با هدف کوتاه مدت 300 تومان خرید باشید/کوتاه مدت یعنی از یک هفته تا دو ماهه سهام ویژه ما در گروه تلگرام بازدهی 100 درصد را در دوره سه ماهه داشته اند شما هم برای عضویت یا به شماره 09193398873 در تلکرام پیام دهید و یا روی لینک عضویت کلیک کنید>>عضویت در گروه تلگرامی 
#شمواد سیگنال vip بازدهی 260 درصدی در میان مدت
#غالبر سیگنال vip بازدهی  300درصدی در میان مدت 
#کفراور سیگنال vip بازدهی 100 درصدی در کوتاه مدت
#بانک_دی بازدهی 97 درصدی در کوتاه مدت
#کتوکا سیگنال vip بازدهی 200 درصدی در میان مدت
#غچین در کوتاه مدت 50 درصد
#غپاک در کوتاه مدت 50 درصد
#تبرک در کوتاه مدت 60 درصد
اهداف این نمادها در گروه vip مشخص و درج شد
شما هم با پرداختی اندک این فرصت را از دست ندهید
برای عضویت و پرداخت با شماره 09193398873 در ارتباط باشید
 پخش بزودی – دمو آهنگ اضافه شد

پازل بند کوتاه بیا

متن آهنگ کوتاه بیا از پازل بند

کوتاه بیا دل پریشون کوتاه بیا کو تا بیاد یکی مث اون کوتاه بیا
دان
رسم الخط واحد در کوتاه نویسی

1-در متن خبر از کلمات و افعالی مانند"یادآور شد"، "در ادامه"، "همچنین"، "در بخش دیگری از سخنان"، "اذعان کرد"، "گفتنی است"، "با بیان این مطلب" نباید استفاده کرد
2- منظور از مجلس در بیشتر خبرها مجلس شورای اسلامی است پس به منظور رعایت اختصار برای ذکر نام مجلس شورای اسلامی از "مجلس" و برای ذکر نام سایر مجالس در کشور مثل "مجلس خبرگان رهبری" نام کامل آنهارا می آوریم.
3- تطابق فعل و فاعل از اولیات تنظیم خبر است. برای رعایت اختصار
#سمگا 400 تومانی 690 معامله میشود#ثتران 130 تومانی هم در کوتاه مدت در قیمت 176 صف خرید شد#خمهر سیگنال vip کوتاه مدت 50 درصد #بازدهی و میان مدت با احتساب افزایش سرمایه 250 درصد بازدهی#غپاک سیگنال vip در کوتاه مدت 60 درصد ب#ازدهی و همچنان با صف خرید همراه است#زفکا 1100 تومانی 1600 تومان شده#غالبر 200 تومانی 600#فرابورس 300 تومانی 1500 شده
های وب 550 تومانی هم 708 تومان صف خرید
وپست 150 تومانی 364 تومان با صف خرید
و ده ها نماد دیگه که خاطرم نیست
شما هم برای عضویت و پرداخت در گرو
من هی این موهام رو میزارم بلند بشه که یه بار فقط بتونم بریزمش یه طرف حالا هی نمیشه :|
شاید باورتون نشه ولی یه پروسه 7 ماهه شده تا الان هی نمیشه هی نمیشه
یا یکی میمیره
یا مسافرتیم
یا میخوره ماه آخر کنکور کلا کوتاه میکنم که درگیرش نباشم و اینا اومدم بگم این سری هم با اینکه میشد ولی خب چون باید برم مدرسه و نگاه اول و این حرفا گفتم کوتاه ترش کن و این پروسه به 1 و نیم ماه بعد منتقل شد -_-
 علل کوتاهی قد کودکان
اصولاً والدین نگران رشد فرزندان خود هستند، به خصوص اگر فرزندشان نسبت به سایر کودکان هم‌سن و سال خود کوتاه قد باشد. دلایل پزشکی زیادی برای توجیه رشد کم و
 کوتاه قدی کودکان وجود دارد مانند اختلال در عملکرد هورمون رشد، کم‌کاری غده‌ی تیروئید، سندرم ترنر، سو‌ء تغذیه ،ناراحتی‌های روده‌ای و کلیه‌ها.اکثر کودکان قد کوتاه از نظر 
سلامتی نرمال هستند، ولی ممکن است از نظر ژنتیکی کوتاه قد باشند یا از لحاظ رشد، کمی تأخیر داشته
چرا اینهمه تاکید روی شکل کوتاه شده فعل وجود دارد؟
گذشته از اینکه شکل کوتاه شده کاربردهای زیادی دارد. این شکل با برخی از
ضمایر انگلیسی هم شباهت دارد و شما باید بتوانید در آنها را از هم تشخیص
بدهید. مثلا شکل کوتاه شده سوم شخص مفرد مذکر “he is” با ضمیر ملکی سوم شخص
مفرد مذکر “his” (بعدا با این ضمایر آشنا خواهید شد) دقیقا به یک شکل تلفظ
می شوند اما معانی کاملا متفاوتی دارند. پس باید در نحوه نوشتن و معنای
شکل کوتاه شده افعال بسیار دقت کنید.
برای یاد
انشا کوتاه درباره زبان سرخ سر سبز میدهد بر باد
انشا کوتاه در مورد زبان سرخ سر سبز میدهد بر باد
بازافرینی زبان سرخ سر سبز میدهد بر باد
باز افرینی زبان سرخ سر سبز میدهد بر باد

انشایی کوتاه در مورد ضرب المثل زبان سرخ سر سبز میدهد بر باد
حکایتی کوتاه درباره زبان سرخ سر سبز میدهد بر باد
انشا در مورد ضرب المثل زبان سرخ سر سبز میدهد بر باد
داستان زبان سرخ سر سبز میدهد بر باد
دی وی دی پلیرها بخش جدا نشدنی سیستمهای صوتی و تصویری هستند و در هر
منزلی می توان لااقل یکی از آنها را پیدا کرد. طراحی ساختار و شرایط تعمیر سینمای خانگی ها در هر برند معمولا بر اساس ساختار دی وی دی پلیرهای آن برند شکل می گیرد و به همین جهت تعمیر دی وی دی پلیر و یا به اختصار تعمیر dvd در بخش تعمیرات لوازم صوتی و تصویری از اهمیت زیادی برخوردار است.
ادامه مطلب
جدیدترین مدل لباس مجلسی دخترانه ۲۰۱۹ کوتاه و بلند . لباس مجلسی دخترانه باید یک فرقی با لباس های زنانه داشته باشد از این رو بهتر است دخترخانم ها با ست های زیبای دخترانه همراه با کیف و کفش های دخترانه و مدل لباس های نیم تنه و دامن, پیراهن کوتاه کلوش, تاپ دامن های فانتزی و مدل های پیراهن مجلسی بلند دخترانه، استایل دخترانه خود را حفظ کنند.
انتخاب و ست کردن لباس مجلسی یکی از دغدغه های دختران جوان بعد از دعوت شدن به یک جشن است، اینکه چه لباسی انتخاب
خرچنگ گوشه‌گیر 
 به آن خرچنگ منزوی و خرچنگ نرم‌شکم و به اختصار «خرچلزون» هم گفته‌اند.
 خرچنگ‌های گوشه‌گیر٬ بر خلاف اکثر خرچنگ‌های دیگر٬ شکمی نرم دارند. 
این خرچنگ‌ها برای محافظت از خود از پوسته سخت کهنه حیوانات دیگر استفاده می‌کنند و به همین دلیل غالباً مجبور می‌شوند به پوسته‌های بزرگ‌تری نقل مکان کنند.
می خواهم بدانی، ای رهگذر مهربانِ اتفاقی، قلبِ مرده ام را حتا چند به نسیمی کوتاه، حتا به نرمی بالهای پروانه، برای یک لحظه ای، کوتاه ثانیه ای، چشم برهم زدنی دوباره وادار به تپیدن کردی. انگار ک دوباره شانزده سالم شده باشد، جوان، زنده. به دنبال فهمیدن رازِ گل سرخ با لبانی ارزان، برای به لبخند باز کردن. می خواهم بدانی ای به یاد آورنده خاطرات زیبا. از یاد برده بودم طعم تپش قلبم را، هیجان را، خیال پردازی، حتا آرزو کردن را. برای ثانیه ای، حتا لحظه ای
دیشب به داستان کوتاهی از جان اسکالزی نویسنده‌ی معروف جنگ پیرمرد برخوردم، که خوندم و به نظرم جالب اومد.
تا نیمه‌های دیشب ترجمه‌ش کردم و تا نیمه‌های امروز ویرایش. تقدیم.

پ.ن) و البته با این خبر که مشغول کار روی داستان کوتاه دیگه‌ای هم هستم.

داستان کوتاه وقتی ماست حکومت را به دست گرفت
امام صادق علیه‌السلام درباره شدت آتش جهنم می فرایند:
آتش دنیا یک جزء از ۷۰ جزء آتش جهنم است، آتش جهنم ۷۰ بار با آب خاموش شده سپس شعله‌ور گردیده تا شده آتش دنیا و اگر چنین نبود هیچ انسانی طاقت تحمل آتش را نداشت. (یعنی حتی نمی‌توانست در کنار آتش قرار گیرد)
إِنَّ نَارَکمْ هَذِهِ جُزْءٌ مِنْ سَبْعِینَ جُزْءاً مِنْ نَارِ جَهَنَّمَ وَ قَدْ أُطْفِئَتْ سَبْعِینَ مَرَّةً بِالْمَاءِ ثُمَّ الْتَهَبَتْ وَ لَوْ لَا ذَلِک مَا اسْتَطَاعَ آدَمِی أَنْ ی
آموزش زبان برنامه نویسی GO
قبل از اینکه ماجراجویی ما به اتمام برسد باید شما را با خرس آبی سرزمین برنامه نویسی آشنا کنم. خرسی که نامش Golang است و از عبارت Go Language اقتباس شده، ولی همه آن را به اختصار Go صدا می زنند. زبان برنامه نویسی Go که توسط شرکت گوگل ساخته شده است برای اولین بار در سال 2009 به دنیای برنامه نویسان وارد شد.
ادامه مطلب
چگونه  نمای ساختمان را بشوییم .شستشوی نمای ساختمان را به اختصار نماشویی می گویند که در امر ساختمانی یک امر ضروری می باشد زیرا که وجود آلاینده ها و جرم و کثیفی موجب از دست رفتن زیبایی و براقیت نمای ساختمان می شود و برای جلوگیری از این امر باید مورد شستشو قرار گیرد تا زیبایی آن حفظ گردد .
نماشویی اوستایاب مقاله کاملی را در نماشویی نوشته و کلیه قوانین و استاندارد های نماشویی را در خود جای داده است شما عزیزان می توانید با مراجعه به سایت اوستایاب
به درس 11 از مجموعه آموزش زبان انگلیسی برای نوآموزان خوش آمدید. در این درس می خواهیم با نحوه پاسخ دادن مناسب به سوالات در زبان انگلیسی آشنا شویم.پاسخ بلند و کوتاهبرای پاسخ دادن به یک سوال بله و خیر دو روش وجود دارد (اگر نخواهید فقط با بله و خیر جواب دهید! یا سری تکان دهید)    پاسخ بلند: در پاسخ بلند همان جمله را به صورت غیر سوالی و با حالت تائید تکرار می کنید. یا اگر جواب منفی باشد همان جمله را به صورت غیر سوالی و منفی و با حالت رد تکرار می کنید. (مع
بـا عـنـایـت بـه تـدبیر حکیمانه حضرت آیه الله خامنه ای (دامت بـرکـاتـه) در نـام گـذاری سالی به نام مبارک امام علی(ع) که انـشـإالـلـه بـرکـاتی برای جهان اسلام و ایران اسلامی به همراه خـواهد داشت، بسیار به جا است که در این بخش از نشریه به زندگی یـکـی از بهترین خدمت گزاران غدیر بپردازیم، شخصیت بزرگواری که نام او با غدیر پیوندی ناگسستنی دارد و اگر کسی بهترین کتاب را پـیرامون غدیر بخواهد، همگان بی تردید کتاب الغدیر او را معرفی مـی کـنـنـد و نـی
در این مقاله قصد داریم تفاوت های دو دوربین مدار بسته دام و بولت را مورد بررسی قرار دهیم. مقایسه بین دوربین مدار بسته دام و بولت به انتخاب بهتر آن ها برای یک کاربرد خاص، کمک شایانی می‌کند. بنابراین برای انتخاب یک دوربین مداربسته مناسب خواندن این مقاله کمک بسیاری می‌کند.
کلمه دوربین مداربسته از واژه انگلیسی Closed Circuit Television به‌اختصار CCTV گرفته شده است. امروزه کاربرد این دوربین‌ها به دلیل پوشش امنیتی مناسبی به وجود می‌آورند، بسیار فراگیر شده
به گزارش ایسنا، متن تمام توییت وزیر امور خارجه ایران، خطاب به رئیس جمهور آمریکا به تطویل زیر است: "برداشت های اشتباه، صلح را به ریسک می اندازند، - تحریم ها جایگزین جنگ نیست، تحریم همان بحران است، نابودی= نسل کشی= قتل جنگی، کسی که جنگ را آغاز می کند، همان کسی نیست که به تلاطم اختتام می دهد، مناظره و تهدید کاملاً ناسازگار هستند، جنگ کوتاه با ایران یک توهم است. "
هی میخواستم بیام و اونچه این مدت به حالم گذشته رو بنویسم دست و دلم نمیرفت.دلتنگی کجاس؟پیش من.
میخوام کوتاه بنویسم کوتاه و مختصر،اما همونم نمیتونم.
 م.آ و ا.م،"متری شیش و نیم" و "چهار انگشت".
تعطیلات تموم شد و تباه.
دروغ اول اپریل چیه؟چی میشد به بهونه ی همون میومدی بگی دوسم داری و مسخرم کنی.
خدایا جایی که ارومم رو ازم نگیر دور بودن از اینجا رو ازم نگیر فقط وقتی دورم ارومم فقط وقتی نیستم ارامش دارم نمی دونم فردا پس فردا و فرداهای دیگه چی میشه ولی ازت میخوام که این ارامش دوری رو ازم نگیری وقتی برمیگردم ارامش کوتاست خیلی کوتاه اینقدر کوتاه که اصلا نیست .
ادامه مطلب
خدمات مشاوره خانواده بسیار مختلفی در مراکز خانواده -درمانی ارائه می شود. به اختصار بیان شده و در ادامه توسط سایت ” مشاوره خانواده ” شرح داده می شود.
جلسات فردیجلسات خانوادهزوج درمانیجلسات تلفیقیجلسات نوروفیدبکتست های روانشناسی با تحلیل روانسجکارگاه های آموزشیکاردرمانی و گفتاردرمانیجلسات درمانگری کودک و نوجوانبرنامه ریزی تحصیلیتماس تلفنی راهنمایی شغلیادامه دارد
منبع: مشاوره خانواده-خدمات مشاوره خانواده 
خدمات مشاوره خانواده بسیار مختلفی در مراکز خانواده -درمانی ارائه می شود. به اختصار بیان شده و در ادامه توسط سایت ” مشاوره خانواده ” شرح داده می شود.
جلسات فردیجلسات خانوادهزوج درمانیجلسات تلفیقیجلسات نوروفیدبکتست های روانشناسی با تحلیل روانسجکارگاه های آموزشیکاردرمانی و گفتاردرمانیجلسات درمانگری کودک و نوجوانبرنامه ریزی تحصیلیتماس تلفنی راهنمایی شغلیادامه دارد
منبع: مشاوره خانواده-خدمات مشاوره خانواده 
دیروز میتونست خیلی معمولی باشه اما با اومدن نویسنده، همه چی بهتر شد :) اون برای من و نارنجی که حالا هم خونه شدیم، غذا آورده بود و بعد هم برامون غذا درست کرد ^_____^ و همچنین موهامو برام دقیقا اون شکلی که میخواستم کوتاه کرد و من عاشق عاشق موهامم :) 
خرگوشکم لطفا بیا ببین موهامو دقیقا اونجوری کوتاه کردم که تو خوشت میاد! لطفا بیا و نصف عمر من رو بردار و به جاش بیا پیشم و از اون شهر مزخرف برگرد. بیا تا خودم رو برات لوس کنم و بعد ازت بوس بخوام! بیا بغلم کن
بزاگرس را در منفی امروز برای کوتاه مدت با حد سود 400 و حد ضرر 300 خربدار باشیدما در گروه vip کلیه بازار را بررسی میکنیم و سهام مستعد رشد را به کاربران vip در گروه تلگرامی معرفی میکنیم شما هم برای عضویت در گروه ویژه ما با شماره 09351307055 در ارتباط باشید حق عضویت گروه ماهانه فقط  120 
کلیپ آموزشی درس اول پیام های آسمان پایه هشتم متوسطه اول(آفرینش شگفت انگیز)

کلیپ دوماین کلیپ کوتاه، عظمت و بزرگی الله تعالی به اختصار و با زبانی ساده و پر محتوا بیان گردیده، و شکوه و جلالش در مقایسه با هفت طبقۀ آسمان و زمین، کرسی و عرش الهی را به تصویر می کشد؛ گرچه قلم از بیان عظمت و کبرایی اش قاصر و ناتوان است!
بالاخره اولین ارز دیجیتال یا ارز رمزنگاری شده یا به اختصار رمزارز ملی پا به عرصه وجود نهاد. این کار با همکاری چهار بانک کشور انجام شده است و بدین ترتیب اولین ارز دیجیتال ایرانی را شاهد خواهیم بود. نام این ارز پیمان است و توسط شرکت ققنوس ارائه گشته است.
ادامه مطلب
امروز کاریو کردم که هیچوقت فک نمیکردم بکنم:| حداقل نه به این زودی:))
موهامو کوتاه کردم:| سی چهل سانت کوتاه کردم قشنگ:)) مثلا اندازه موهای هانا تو سرتین ریزنز یا کلارک تو د هاندرد. 
خودشم نرفتم آرایشگاها، خودم کوتاه کردم؛))) اولا 
چون خسته شده بودم، دوما چون دوست ندارم به کسی یا چیزی وابسته شم ولی واقعا موهامو دوست داشتم و وابسته داشتم میشدم:)) سوما چون عملا من موهامو میبندم و فرقی به حالم نداره، چهارما چون حوصله ام سر رفته بود:)) میخواستم بعد کنکور
فلورانس خاستگاه رنسانس ایتالیایی، یکی از زیباترین شهر های تاریخی جهان و پر جمعیت ترین شهر توسکانی

ویزای ایتالیا تضمینی و قانونی
در کوتاه ترین زمان ممکن، حتی کوتاه تر از زمان مورد انتظار شما
صددرصد گارانتی
جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.
: 09378577757
.
#ایتالیا
#ویزای_ایتالیا
#ویزای_شینگن
#فلورانس
#رنسانس
#italy
#italy
#florence
#bird

هیچ انسانی در برابر بیماری های روانی مصونیت ندارد. پیشگیری از پیدایش بیماری های روانی و سالم کردن محیط روانی از ضروریات اولیه تامین بهداشت روانی محسوب می شود. بهداشت روانی فقط به تشریح علل اختلالات نمی پردازد، بلکه پیشگیری ناراحتی های روانی به معنای وسیع آن به منظور جلوگیری از وقوع بیماری های شدید روانی را دنبال می کند. بهداشت روانی دارای اصولی است که می توان به اختصار به انها  اشاره کرد.
ادامه مطلب
پرسشنامه هوش هیجانی فرم کوتاه فرمت فایل دانلودی: .zipفرمت فایل اصلی: DOCXتعداد صفحات: 7حجم فایل: 33قیمت: 5000 تومانبخشی از متن:پرسشنامه هوش هیجانی فرم کوتاه بار - آن
فرمت : DOCX , WORD
تعداد سوالات : 43
روایی دارد.
پایایی دارد.
روش نمره گذاری دارد.
منابع دارد.

پرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.
ببینید چقدر خاطرات مهم یکروزش کوتاه بوده، قرضش کم و رفت و آمدش کوتاه: به تهران رفتم، حدود دومیلیون قرضم را پس دادم و یک کتاب خریدم. همین.
در همین نوشته دنیایی از حرف وجود دارد:

امکان کارت به کارت برای صاحب قرض وجود نداشته احتمالا در آن زمان
قرض داده میشده است
قرض را با صاحبان قرض داده یعنی رقم قرض گرفته شده از چند نفر بوده.
گیرنده قرض متعهد به پرداخت بوده و اقدام می کند
رقم قرضها و طبعا نیاز گیرنده قرض بالا نبوده است
برنامه ریزی داشته است که حد
خدیجه شریفی کوتاه قدترین دختر ایرانی شناخته میشود با وجود دشواری ها در کارگاه عروسک سازی مشغول به کار است و در عین حال در کارهای خانه به خانوده نیز کمک میکند. در زیر عکس هایی از این خانم هنرمند را تماشا نمایید:با سایت سرگرمی چفچفک همراه باشید.

ایران ناز: سایت سرگرمی، تفریحی، جالب، خواندنی، عکس، اس ام اس، پزشکی irannaz : بخش اخبار داغ و جالب از مجله اینترنتی چفچفک 
رادیولوژی چیست و چه کاربردی دارد؟ 
رادیولوژی | شاید برای شما هم این سئوال پیش آمده باشد که رادیولوژی چیست و چه کاربردهایی دارد. در ادامه به اختصار به پیشینه رادیولوژی و موارد ستفاده از آن می پردازیم.
رادیولوژی پزشکی بر حسب این که از چه عاملی در آن استفاده می‌شود به دو رشته تخصصی بزرگ تقسیم می‌شود: یکی پزشکی هسته‌ای که اساس کار آنها روی مواد 
رادیواکتیو است و دیگری رادیولوژی که مبنای آن اشعه ایکس و ویژگیهای گوناگون آن است.

ادامه مطلب
یکی از مسائلی که بسیار به پیشرفت در یک موضوع کمک می کنه، تحقیق و توسعه است که حقیر به اختصار بهش میگم، توسعه.
داشتن نگاه توسعه ای باعث بهبود مستمر میشه. این نگاه می تونه در تمام موضوعات حاکم بشه. از قانون گذاری گرفته تا فیلمسازی، صنعت، آموزش و ... . این که ما نگاهمون رو به این نحو اصلاح و خودمون رو متعهد کنیم که به طور مداوم در محصول (خدمت) بهبود ایجاد کنیم باعث میشه که یک حرکت رو به جلوی منظمی داشته باشیم و در رقابت های مختلف حرفی برای گفتن.
ادامه
مشخصات و خرید اینترنتی زیر پوش آستین کوتاه مردانه پاک پوش کد 581
با نگاهی اجمالی به انواع مختلف لباس زیر مردانه می توان گفت زیر پوش آستین کوتاه مردانه پاک پوش کد 581جزء نمونه های پر طرفدار در این رسته از پوشاک مردانه محسوب می شود چرا که این زیرپیراهن مردانه با ایجاد یک لایه ی محافظ از زیر لباس میزان تعریق و ایجاد بوی بد را به حداقل رسانده و باعث حفظ بهداشت لباسی که از روی آن می پوشیم خواهد شد.همچنین محصول فوق در فصول سرد سال نیز به عنوان یک عای
با هوشمند شدن گوشی‌های همراه و توانایی‌های بالای این گوشی‌ها در تصویربرداری، امروزه ساخت فیلم‌های کوتاه بسیار راحت، رایج و محبوب شده است. کافی است سری به شبکه‌های اجتماعی معروف مانند اینستاگرام بزنید تا بتوانید تعداد زیادی فیلم کوتاه را که توسط افراد مختلف ضبط شده‌اند را ببینید. مطمعناً شما هم لحظات شاد و خاطره‌انگیزی را در زندگی خود داشته‌اید که در حال حاضر حسرت می‌خورید که ای کاش از ان لحظات فیلمی را تهیه کرده بودید. توانایی در سا
اکثر انسان ها فقط برای امرزش گناهان از ذکر استغفار استفاده می کنند. بیشر افراد با دیگر خواص شفگت انگیز ذکر استغفار اشنا نیستند. در این مطلب به برسی خواص ذکر اسغفار، ذکر استغفار در گفتار پیامبران و امامان و نقل یک داستان کوتاه از آیت‌ الله بهجت(ره) پرداخته ایم.
ادامه مطلب
من تازه الان میخوام شروع کنم. یه کتاب نچندان جدید که یه بار نصفه خوندمش یادم نیست چرا ولش کردم فکر کنم وسط امتحانا بودو دیگه سراغش نرفتم. کتاب دربارهٔ رمان و داستان کوتاه نوشتهٔ سامرست موام  ترجمهٔ کاوه دهقان نشر علمی فرهنگی. این کتاب در مورده یسری کتاب از نویسنده های مختلف هست که موام انتخاب کرده و در موردشون نوشته. 

⚡️کوتاه‌نوشته‌ای از سیره و سبک زندگانی آیت‌الله بهجت قدس‌سره :
صبح جمعه، وقتی مجلس روضه در خانه برگزار می‌شد، همان جلوی در می‌نشست.
هرکس وارد می‌شد، جلوی پای او می‌ایستاد و با خوشرویی از او  استقبال می‌کرد؛ فرقی نداشت چه کسی باشد.
اگر کودک بود، برایش دعایی می‌خواند و نوازشش می‌کرد.
گاه می‌گفت روضۀ علی‌اصغر علیه‌السلام بخوانند.
یک روز جمعه، در بین روضه در باز شد،
آقا برخاست و دست بر سینه، احترام گذاشت.
نگاه که کردم کسی را ندیدم!
ت
به درس سوم از مجموعه آموزش زبان انگلیسی برای نوآموزان خوش آمدید. در این درس قصد داریم حالت کوتاه شده از فعل be را بررسی کنیم. در درس قبل با نحوه صرف این فعل آشنا شدید.
حالت کوتاه شده چیست؟
در شکل محاوره ای از زبان انگلیسی گاهی از تلفظ برخی حروف خودداری می
شود. این کار به افراد کمک می کند با سرعت بیشتری صحبت کنند. کوتاه تر کردن
کلمات در بخش های مختلفی از زبان انگلیسی صورت می گیرد که رفته رفته در
بخش های مختلف به آن می پردازیم. اما از آنجایی که فعل
سلام. ساعت ۸ شبه همسر هنوز نیومده. تو راهه. آدرین هم خوابیده. موهاش خیلی بلند شده بود. دفعه قبل که بردیمش سلمونی قیامتی به پا کرده بود که تمام مغازه های بغلی می اومدن میگفتن تورو خدا این بچه رو ول کنین ضعف کرد از گریه.
دلم براش کباب شده بود بخاطر همین اینبار دیگه تصمیم گرفتم خودم هنرنمایی کنم. وقتی خوابید قیچی و شونه رو گرفتم و رفتم بالا سرش. خیلی سعی کردم تمیز در بیاد ولی موهای جلوش خیلی کوتاه شد. ناقص شد. گند زدم. این بار دومیه که قصد میکنم موهاش
انشا در مورد یک روز سرد زمستانی انشا درباره یک روز برفی انشا در مورد یک روز سرد زمستانی را توصیف کنید انشا کوتاه درباره برف انشا در مورد برف با مقدمه خاطره از یک روز برفی انشای ذهنی درباره برف داستان کوتاه در مورد یک روز برفی
ادامه مطلب
حال ندارم بنویسم
فقط اینکه حس میکنم خیلی دارم سخت میگیرم بش
خیلی دارم میکشم عقب خودمو.
میدونی من تمامِ روز رو بهش فکر میکنم و تمامِ شب.
و همه ی لحظه هایی که دارم کاری انجام نمیدم یا میدم.
واسه همین وقتی پیام میده، خیلی کوتاه جواب میدم، چون درواقع دارم باهاش زندگی میکنم.
البته که اون نمیدونه.. ولی خب.
و البته که طرز برخوردِ خودش باعث شده انقد کوتاه و سرد جواب بدم.. ولی خب.
.
.
.
از عشق سخن باید گفت
همیشه، از عشق سخن باید گفت..
پیج رنک گوگل: فرض نمایید دو تا وب سایت می‌باشند که درباره یه مورد یکسان دو تا مقاله عالی منتشر کردند . هردو مقاله کیفیت یکسانی دارا هستند . عالی کدوم تو نتایج فراتر قرار می گیره؟ گوگل با یه منطقی میگه اگه یه تارنما مطلبش انقدر خوب بوده که چند نفر بهش پیوند دادند، یعنی برای سایر مخاطبین هم بهتره . پس بایستی تو سکو بالاتری قرار بگیره . 
سئو در مشهدبه همین سادگی! برای این کار، پیج رنک تعریف شد که یه عددی در میان ۰ تا ۱۰ میباشد . 
Page Rank یا به اختصار
یا اول الاولین و یا آخرالآخرین
مغزم انبان ایده های فراوان برای داستان کوتاه است اما دستم به نوشتن هیچ کدام نمی‌رود. داستان کوتاه مخاطب ندارد متاسفانه و هر چقدر هم که استادانه و خوب بنویسی ناشرها بهش اقبالی ندارند. چون مخاطب ندارد و این یک واقعیت است. این چند سال که خودم در ایام نمایشگاه کتاب دو سه روزی در غرفه شهرستان ادب می ایستادم و کتاب میفروختم این مسئله را دیده م. 
حتی بدتر از آن دستم به بازنویسی کردن تنها داستانی که امسال نوشتم هم نمی‌
سلام خدمت همراهان عزیز
روز جمعه18مرداد 
در کنار عزیزان کوتاه قامت و اساتید بزرگ دکتر مهدی کریمی آغمیونی و دکتر بهروز شاهینفر و کیان افشار _جهت مشاوره عزیزان جلسه ای برگزار شد که با پرسش و پاسخ کوتاه قامتان و مشاوره عزیزان جهت درمان ناهنجاری های مادر زادی و ناتوانی جسمی در کافه نانیسم خیابان شهید بهشتی به مدیریت آقای ابراهیمی برگزار شد، بزودی خبر های خوبی در راه است. 
دکتر کریمی
دکتر شاهینفر 
با ما تماس بگیرید :09382624034 _02144563178
ایران _تهران _تهر
#مو:
خرمن موهایت را
پریشان نکن 
که شانه تُرد احساس برکه
تعادل نگاه شب را
به‌هم می ریزد 
هر تار موی تو

#اوج:
اوجِ جهل
کوتاه آمد
وقتی آفتاب علم
اوج گرفت

# تکرار:
تکرار میکنم 
این را بارها
جهانم بی تو
غمی تکراری است

#آمدنت:
آمدنت را برسان
اینجا مردی
تمام شعرهایش را
نذرِ آمدنت کرده است

#هوا:
در هوای تو سپرده ام
به بغض
شعرهای سر به هوایم را

#سعید_فلاحی (زانا کوردستانی)
#شعر_سپکو
@ZanaKORDistani63
سپکوسرای میخانه
کانال شعرهای سپکو(سپید کوتاه) سعید فلاحی(زا
تیک توک یک اپلیکیشن برای تهیه ویدیو های کوتاه در تلفن همراه شما می باشد شما میتوانید به سادگی توسط این برنامه کلیپ های کوتاه و جالب خود را ایجاد کنید و آنها را با سایر دوستان خود در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.
ادامه مطلب

لایت‌کوین ( LiteCoin ) یا به اختصار LTC یکی از ارز‌های دیجیتال رایج در بازار‌های جهانی است که در سال 2011 برای اولین بار در دسترس عموم قرار گرفت. لایت‌کوین ( LiteCoin ) هم مانند بیت‌کوین ( BitCoin ) از فضاهای تجاری P2P یا همتا به همتا استفاده می‌کند. لایت‌کوین ( LiteCoin ) در چند سال اخیر توجه بسیاری را به خود جلب کرده است و در سال 2013 توانست به رشد چشم‌گیری دست پیدا کند؛ به شکلی که امروزه پس از بیت‌کوین ( BitCoin ) و اتریوم ( Ethereum )، لایت‌کوین ( LiteCoin ) را یک ارز دیجیتال
تا همیشه آشنا : زندگی حضرت روح ا… به روایت تصویرهایی کوتاه و منقطع
تا همیشه آشنا : محمود محمدی نسب، موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره)
معرفی:
این مجموعه تصویرهایی است از زندگی مردی خواستنی تر از باران، تصویرهایی کوتاه و منقطع مثل خود باران، همیشه آشنا.
بریده کتاب(۱):
دوسه نفر از ایران آمده بودند آقا را ببینند یکی شان آشنا بود وقتی آمدند تو حاج مهدی دست امام را بوسید وگریه کرد حبس طولانی وشکنجه موهای سر وصورتش را سفید کرده بود. آقا نشناختش.گف
۱بسم الله مهربون :)
1.آخرین باری که موهام کوتاه بوده، 6_7 سالگیم بوده!
قبل مسافرتم بعد از سال ها رفتم کوتاه کردم، امروز که میخواستم مانتوی جدیدم رو به داداشم نشون بدم براش عکس فرستادم، وقتی دیدم انقد هیجان زده شد و ابراز احساسات کرد که ناخودآگاه منم نزدیک بود گریه کنم دی:
میگفت یه لحظه که دیدمت انگار پرواز 6_7 ساله رو دیدم، احساساتم فوران کرده =)) راست میگه، خیلی شبیه بچگی هام شدم با موی کوتاه!
2. جدیدا از حرف زدن با همه ی آدما فرار میکنم، واقعا خسته
‌‌ کانال ما در سروش  
شنیده ام چشم به راه باران پاییزیکنار پنجره اتاقت می نشینی و بوسه بر سیگار میزنی. خوش به حال سیگارها! شنیده ام تنهایی به کافه میروی، خیابان ها را متر میکنی، بی دلیل میخندی. شنیده ام خواب هایت زمستانی شده اند. روزهایت کوتاه، موهایت کوتاه...راستی، کنار همیشگی هایت، شب های تنهایی، دلتنگ من هم میشوی؟
بلوک بتن سبک که به اختصار CLC  نامیده میشودبرای اولین
بار در کشور آلمان تولید شد و هم اکنون با گذشت 30 سال از شروع تولید و
پیشرفت در تکنولوژی ساخت، در بش از 45 کشور پیشرفته در امر ساختمان استفاده
می شود. هم اکنون صدها خانه مسکونی، آپارتمان ،مدرسه، بیمارستان،ساختمان
اداری و کارخانه های صنعتی در سراسر جهان از CLC بهره می برند. این بلوک ها
از ترتیب سیمان و ماسه ریزدانه و حبابهای هوا در بخارخانه و طی دوره
نگهداری در انبار محصول در شرایط ویژه بدست

پرش به ناوبریپرش به جستجو

فناوری اطلاعات و ارتباطات یک شبکهٔ ارتباطی رایانه‌ای و مخابراتی به هم مربوط است

فناوری اطلاعات و ارتباطات (به اختصار فاوا)(به انگلیسی: ، به اختصار ICT) عبارتی کلی در برگیرندهٔ تمام فناوری‌های پیشرفتهٔ نحوهٔ ارتباط و انتقال داده‌ها در سامانه‌های ارتباطی است. این سامانه می‌تواند یک شبکهٔ مخابراتی، چندین کامپیوتر مرتبط با هم و متصل به شبکهٔ مخابراتی، اینترنت و همچنین برنامه‌های استفاده شده در آن‌ها
بسم الله الرحمن الرحیم
روش زیر سخت‌ترین ولی بهترین را پیروزی و شکست دشمن است
نمیخواهم در زندگی به دنبال یافتن دشمن باشید ولی میخواهم اگر بافردی روبروشدید که مانعی جدی است در زندگی شما قبل از فکر کردن به هر گزینه ای به سفارش زیر فکر و عمل کنید...
شخصی نزد عارفی آمد وگفت میخواهم راه زندگی و موفقیت و شادکامی و بهروزی و پیروزی را نشانم دهید
عارف خطی بر روی زمین کشید و فرمود این خط را کوتاه کن
مرد دستی روی زمین کشید و گفت کوتاه شد
عارف رو به مرد کرد
کوتاه کننده لینک ریزی چیست؟کوتاه کننده لینک ریزی یک سرویس رایگان است که با آن میتوانید لینک های طولانی خود را به یک لینک کوتاه تبدیل کنید تا به راحتی آن‌ها را به اشتراک بگذارید. ریزی علاوه بر کوتاه کردن لینک های شما، امکان کسب درآمد به ازای هر بازدید از لینک های کوتاه شده را به شما میدهد. برای کسب درآمد ابتدا به صورت رایگان ثبت نام کنید، سپس لینک کوتاه کنید و لینک های خود را به اشتراک بگذارید تا به ازای هر بازدید از آن ها به درآمد شما اضافه شو
آیا درباره اصلاح کردن گربه چیزی شنیده اید. گربه های پرشین یا موبلند نیازمند مراقبت ورسیدگی تخصصی هستند بهتراست سالی یکبار مخصوصا درتابستان موهای گربتان کوتاه شود اصلاح گربه به چند طریق انجام میشود:
به روش موزر یا قیچی
 طریق کوتاه کردن موی گربه با موزر بیشتر درارایشگاه های تخصصی گربه انجام میشود ماشین اصلاح موی گربه تخصصی است ونمیتوان باماشین های اصلاح انسانی انجام شود. کوتاه کردن مو گربه پرشین خیلی سخت تراز موی گربه موکوتاه است چون دربیش
مثل آهنگی که یک روزی، یک جایی، یک وقتی، پیدا کرده ای و دست نخورده، گوشه ای نگاه داشته ای تا وقت ِ بی‌حوصلگی ات را مأوا شود، تا مبادا عجولانه، لذت ِ لحظه‌ها، این لحظه‌های عجیب که هرکدامشان به پدیده‌های یکسان رنگ ِ متفاوتی می‌بخشند، لذت ِ بی‌نهایت شدن ِ چیزی که اگر از میان ِ لحظه به لحظه ی زندگی‌ات، با لحظه ی به‌خصوص ِ خودش مقارن شود می‌تواند بی‌نهایت ِ تو باشد را بر خود حرام و به خوب بودن اکتفا کنی. صبورانه در برابر عجول بودن مقاومت کردی
چگونگی استفاده از ایمپلنت دندان کوتاه، استفاده از آن بستگی به آناتومی بیمار دارد، زیرا نمی توانیم ایمپلنت با اندازه منظم (10 میلیمتر یا بیشتر) قرار دهیم. ما از ایمپلنت های دندانی کوتاه و پیوند ها برای اجتناب از عوارض احتمالی استفاده می کنیم، تا به ساختارهای تشریحی حساس اعصاب، سینوس ها صدمه ای وارد نشود.

ادامه مطلب
شرکت های تجاری و اقسام آن
اولین قانون تجاری که در آن از شرکت های تجاری صحبت شده قانون سال 1303 می باشد سپس در سال 1304 قوانین تجاری خاصی به تصویب رسیده که در آن وضعیت کشورهای تجاری [سهامی - تضامنی - مختلط و تعاونی] به اختصار بیان شده است.
زندگی توی دنیای خاکستری، سیاه، سپید.
عابران سر به زیر، صورت های بی لبخند، سرد، جای زخمی زیر شقیقه ها، خط روی پیشانی، شانه ها کمی بالا، دستهای آویزان.
صدای پا، گاهی صدای پچ پچ و زمزمه ای میان سایه ها.
فراموشی تمام واژه ها، تعریف تازه‌ای: برابری برای برده ها.
جای زخم اخبار توی گوش و رد یک عصای زیر دست و پا، نگاه توأم با عبور بی تفاوت از کنار سال‌خورده ای که دست گذاشته روی دیوار و زانو بر زمین.
نقش یک نقاش برای طرح ایده ای که یادبود رنگ های زنده اس
مسابقم کنسل شد... منو میگید؟! مثل یک بادکنکیم که هی داشت بادش کم میشد بهش سوزن زدن!نمیدونم فازم چیه با اینکه میدونستم برای مسابقه باید ناخونامو کوتاه کنم ولی داشتم بلند میکردم سه هفته بود کوتاه نکرده بودم بعد همین امروز که گفتند کنسله ناخون گیر برداشتم ناخونامو کوتاه کردم! مغزم اتصالی کرده فک کنم! ولی دیگه ناخونامو لاکامو این جینگیلی وینگلیاهم نمیخام.
رژ لبمم دادم به آبجیم از دستش افتاد به فنا رفت. چرا؟! هر دفه میگی دیگه هیچی به دیگران نمیدی
کوتاه‌کننده‌ی لینک گوگل به‌نشانی goo.gl برای اولین‌بار در دسامبر سال ۲۰۰۹ میلادی به‌منظور استفاده با تولبار و فیدبرنر این شرکت متولد شد. با این‌وجود طی چند سال اخیر، نیاز به استفاده از کوتاه‌کننده‌های لینک تا حد زیادی از بین رفته است و افراد کمی از آن‌ها استفاده می‌کنند. همین موضوع گوگل را ترغیب کرد تا طی اطلاعیه‌ای از پایان کار سرویس کوتاه‌کننده‌ی لینک اختصاصی خود خبر دهد.
گوگل آن زمان طی بیانیه‌ای اعلام کرده که بود که از تاریخ ۳
میگه:ماجده تو هم میای عروسی؟
میگم:نه...
میگه:چه غلطا...پدر مادر هر جا میرن بچه هم باس بیاد...
بلند میشم میرم تو اتاقم و درو قفل میکنم و تو دلم داد میزنم(د آخه وقتی نظرم براتون مهم نیست چرا میپرسیدددد)‍♀️‍♀️‍♀️

پی نوشت:چند روز پیش از قصد برای اینکه راضی شن منو نبرن،قیچی برداشتم رفتم دستشویی و افتادم به جون موهام... ولی بازم... تازه مامان برداشته میگه ماجده تو موهاتو لخت کن:| میگم مامان این موهای کج و کوله رو چجوری لخت کنم..خیلی داغونه که...میگه اش
بیماری لوپوس چیست؟
بیماری لوپوس اریتماتوز سیستمیک (Systemic Lupus Erythematosus  یا به اختصار SLE)، بیماری است که در آن سیستم ایمنی بدن فرد به بافت پیوندی که در بیشتر 
قسمت‌های بدن وجود دارد حمله می‌کند. بافت پیوندی بدن شما سازنده بخش‌هایی مثل خون، غضروف، استخوان و… است. حمله دستگاه ایمنی به این بافت باعث ایجاد التهاب 
در ارگان‌های مختلف بدن مانند مفاصل، پوست، مغز، قلب، شش‌ها و… می‌شود. بنابراین این بیماری منحصر به اندام و دستگاه خاصی نیست و در سراس
سرور مجازی ( Virtual Private Server ) یا به اختصار ” VPS ” ، ب منظور بهینه سازی و اختصاص یک سرور فیزیکی برای چندین منظور دیگر توسط سیستم های مجازی ساز پدید آمد، ب بیانی دیگر سرور های فیزیکی به علت داشتن منابع بسیار بالا از قبیل رم و CPU و …، معمولا از حداکثر توان خود برای استفاده در یک سرویس خاص بهره نمی برد و بلا استفاده می ماند که این به ضرر یک مجموعه می باشد، برای حل این موضوع شرکت هایی از قبیل Microsoft  و Vmware که از معروفترین شرکت های پیشگام در زمینه حوز
سلام 
میخوام درد و دل کنم، اگه نکنم واقعا از غصه خوردن میترکم، ماجرا اینه که خواهر کوچیکترم خیلی زیاد بی ادب تشریف داره و حرمت بزرگتر از خودش رو حفظ نمیکنه و از این زبون تلخ و گزنده ش در امان نیستم.
من به بابام گفتم موقعی که بچه بود که این رو این جوری لوس و ناز نازی بار نیار، شخصیتش از موقعی که بچه هست شکل میگیره، بهم گفت وقتی بزرگ بشه حل میشه و مودب تر میشه ولی اصلا بعد خوب نشد اتفاقا بدتر شد، و به بابام یه روز گفتم که اون موقعی که بچه بود بهتون
مجرب القبة الابلیسیة مخطوط کتاب مختصر و مفید که توسط عبد الرحمن بن منصور
بن حلاج سقفی ملقب به سام به زبان عربی نگاشته شده است این کتاب کوتاه که
دارای 50 صفحه میباشد در بر دارنده ادعیه و طلسمات قویه و کارمد در انواع
زمینه های مورد نیاز و تمامی اعمال دارای توضیحات کامل گیرا و کوتاه است
این کتاب خطی از جمله کتاب های کوتاه و کامل علوم غریبه میباشد که به کسانی
به زبان عربی تسلط دارند توصیه میشود البته کسانی که به زبان عربی تسلط
ندارند با کمی دقت
یکی از بزگترین علایق تنهایی های من خواندن کتاب، موسیقی و البته دیدن فیلم هست. معمولا با انجام هرکدام از کارهای بالا، برای مدتی هرچند کوتاه به فکر میرم و تصمیمات بلندمدت و یا غالبا کوتاه مدت میگیرم. اما دقیقا همین چند لحظه قبل با دیدن این فیلم که یک رویداد واقعی را به نمایش درمیاره، نه حال خوبی دارم و نه برای لحظاتی به فکر فرورفتم، اینبار حتی تصمیمی هم ندارم. (شاید تصمیمی که گرفتم اینه که الان میخوام بعداز مدتها اینجا درمورد این فیلم بنویسم.)
به درس 10 از مجموعه آموزش زبان انگلیسی برای نوآموزان خوش آمدید. در این درس میخواهیم با نحوه منفی کردن جملات ساخته شده با فعل be آشنا شویم.
روش منفی کردن جملات با فعل be
روش منفی کردن جملات با فعل be بسیار ساده است. کافیست حرف منفی کننده
“not” را بعد از فعل اضافه کنیم. توجه داشته باشید که محل اضافه کردن not
بسیار مهم است. اگر not جایی غیر از بعد از فعل اضافه شود جمله بی معنی می
شود. به مثال های زیر توجه کنید:

He is Peter.
(او پیتر است.)

He is not Pet
راه های رسیدن به جایزه و دیده شدن در فستیوال های فیلم کوتاهِ «ایران!» به اندازه موهای سر زیاد است. از جمله یکی از مهمترین آنها را در مقاله ای با عنوان «سلبریتی‌های فیلم کوتاه» بررسی کردیم. در آن مقاله در خصوص رانت ساختار یافته و نقش متمول بودن فیلمسازها در موفقیت شان مطالبی بیان شد. در این مقاله به نوع عجیب دیگری از رانت که نام آن را «رانت غیر مستقیم» می نامم توضیحاتی داده خواهد شد که بی ارتباط به مقاله پیشین نیست. بنابراین توصیه میکنم قبل از
اگر این سوال شما است، به جای درستی آمده اید!کسب و کار ذخیره سازی ظرف چند ساله نام های مختلفی برای محصولات خود ایجاد کرده است. اکثر این اسامی به لحاظ قانونی مترادف یکدیگر از نظر مشتری ​​شما می باشند. تمام کانتینرهای حمل و نقل، جعبه های فولادی بزرگ و مقاوم در برابر آب و هوا هستند که برای حمل و نقل و حمل بار در دریاها استفاده می شوند، اما در طول زمان، کانتینر های حمل و نقل نام های مختلفی را جمع آوری می کنند. در زیر برخی از نام های مختلف و مدل های م
همیشه باید مواظب سخن خود باشیم؛ گاهی واژه یا سخن بسیار کوتاه است اما چنان بزرگ است که بنیانی را به لرزه در می آورد؛ پس انسان توانایی تحقق اعمال بزرگ را با سخن دارد؛ و چنین نیست که سخن گفتن همیشه بی ارزش و ناچیز و کوچک باشد بلکه گاهی سخن هم بزرگ است و هم بنیان برانداز یا بنیان گذار؛ پس گاهی سخن کوتاه اما بسیار و کوچک ولی بزرگ است.
ادامه مطلب
برای شبهای ماه مبارک رمضان دعاهایی (در مفاتیح ۵ دعا) وارد شده است این دعاها در همه شبها خوانده میشود و مخصوص یک شب خاص نیست.
ادعیه شبهای ماه مبارک: (به ترتیب از طولانی تر به کوتاه تر)
دعای افتتاح که با حمد خدا شروع میشود و با دعا برای امام زمان عج تمام می شود.
دعایی که با اللهم برحمتک فی الصالحین فادخلنا شروع میشود.
دعایی که با اللهم انی اسالک ان تجعل فیما تقضی و تقدر شروع میشود.
دعایی که با اللهم رب شهر رمضان الذی انزلت شروع میشود.
دعای کوتاه: اعو
پرسشنامه mmpi فرم کوتاه

جهت مشاهده و دانلود فایل به روی لینک زیر کلیک نمایید
دانلود پرسشنامه mmpi فرم کوتاه

mmpi فرم کوتاه تست رایگان MMPI 2 فرم بلند 567 سوالی اگر جمله ای به شما مربوط نمی شود و یا چیزی است که نمی توانید در مورد آن تصمیم بگیرید در پاسخنامه در مقابل شماره مربوط به ان جمله هیچ علامتی نگذارید. False= خیر دانلود نرم افزار تست MMPI 2 فرم بلند 567 سوالی+تفسیر و نمره گذاری آزمون MMPI، مشهورترین و پرمصرف‌ترین پرسش‌نامه شخصیتی است که به عنوان یک ابز
آغوش تو شخصی ترین رویای دنیاس
دنیای آغوشت برام رویاس دختر 
کی گفته زیبایی تو موهای بلنده
موهای کوتاه تو هم غوغاس دختر
موهای کوتاه تو هم غوغاس وقتی
دستای باد هرزه از موهات کوتاس
من دل به آغوشت زدم غرق تو باشم
جایی که باید دل به دریا زد همین جاس*
| هانی ملک زاده |
* منزوی
دوخت گل ها و برگ ها، همیشه با تکنیک کوتاه و بلند و سایه روشن، اجرا نمی شود و گاهی هم می توان از تکنیک دندان موشی کوتاه و بلند و سایه روشن؛ استفاده نمود. در این پست نمونه آموزشی زیبایی از دوخت گل و برگ را می بینید که با استفاده از تکنیک دندان موشی کوتاه و بلند به همراه سایه روشن دوزی، سوزندوزی شده است. 
این نمونه زیبا توسط خانم سارا میر محمدی و از آموزشگاه شب افروز، دوخته  و پس از سوزندوزی؛ حاشیه دوزی نیز شده است. زیباست. اینطور نیست؟

ادامه مطلب
آمپراژ مناسب باتری خودرو ی پژو  آردی 60 و62آمپر می باشد این آمپراژ باتری توسط شرکت های مختلفی از جمله صباباتری،برنا باتری،سحرباتری و ... تولید می شود که شما می توانید در سایت رسمی سحر باتری به صورت غیر حضوری آن را خریداری نمایید.

تحریریه سحرباتری سپند
چگونگی استفاده از ایمپلنت دندان کوتاه،
استفاده از آن بستگی به آناتومی بیمار دارد، زیرا نمی توانیم ایمپلنت با
اندازه منظم (10 میلیمتر یا بیشتر) قرار دهیم. ما از ایمپلنت های دندانی کوتاه و پیوند
ها برای اجتناب از عوارض احتمالی استفاده می کنیم، تا به ساختارهای تشریحی حساس اعصاب،
سینوس ها صدمه ای وارد نشود.

ادامه مطلب

تبلیغات

محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

انواع ادویه طعم دهنده و مزه و چاشنی غذا وبلاگ آرمان میرزایی جهان ولنتاین بهشت گراف قشقرق کده کُما - بی پرده به دیوار ها - تدریس زبان ایتالیایی عصر جدید متفکران اندیشه نوین Master Learn