نتایج جستجو برای عبارت :

اولین رومه نگار زن

امروز مقارن است با روز گشت صدور فرمان مشروطیت.به واسطه جنبش مشروطیت،نهضتی در عرصه خبر و خبرنگاری و روزنامه و روزنامه نگاری به پا شد که در سپهر سیاسی ایران زمین بی سابقه بود.
اما محمدعلی شاه قاجار طی دو سه سالی که بر تخت شاهی نشست به واسطه ی ضدیتی که با جریان مشروطه خواهی داشت، آن چنان کشتاری از جماعت خبرنگار و روزنامه نگار فعال آن دوران به راه انداخت که باز در آسمان سیاسی ایران کم سابقه بود.
یاد و خاطر شهدای خبرنگار و روزنامه نگار سرزمین مان
نمی دونم چرا...یهو هوس کردم روزنامه اش کنم!!!یادگذشته ها...گذشته هایی که بابام برام کتابها رو جلد می کرد. البته جلد نایلونی...یه روز سرم زد، کتابام رو روزنامه کنم. روزنامه و نوار چسب دم دستم بود. شروع کرده بودم که از راه رسید...از دستم قاپید. نذاشت خودم جلد کنم. جلدشون کرد. با روزنامه. بدون چسب زدن. بهم توضیح داد که جلد کردن کتاب با روزنامه نیازی به چسب نداره... البته به شرطی که روزنامه خوب تا بخوره...#یادش_بخیر #بابا
بلاخره بعد از مدت‌ها که ایده ساخت دوباره وبلاگ توی ذهنم می‌گذشت تصمیمم رو گرفتم و الان اینجام.
اینجا قراره جایی باشه برای نوشتن از فکرها، ایده‌ها، خاطره‌ها و هر آنچه که از ذهن نگار عبور می‌کنه و  دوست داره که ثبت بشن. جایی که من و نگار کمی باهم خلوت کنیم. اون کنج خلوتی که مدت‌هاست دنبالش بودم.
بله، سلام نگار رو پذیرا باشید :)
طی یادداشتی انتقادی؛ جوکار روزنامه‌نگار و نویسنده شاهین‌شهری به استقبال حمید فرهنگ شهردار جدید رفت.
  به گزارش پایگاه خبری صدای جویا از اصفهان، مصطفی جوکار روزنامه‌نگار، نویسنده و کارمند سابق شهرداری شاهین‌شهر طی یادداشتی انتقادی و به‌صورت صوت به استقبال حمید فرهنگ شهردار جدید این شهر رفت.
پخش‌کننده صوت

03:01

10:03

برای افزایش یا کاهش صدا از کلیدهای بالا و پایین استفاده کنید. 
انتهای پیام/ج
طائر کوی تو منم، از دل و جان وفا کنممن ز فراق تو چه سان لبم به خنده وا کنمنرو ز پیش من تو ای جان من و سرشک منهستی من بسته به تو، بی تو چه هوی و ها کنماین دل هرزه گرد من مست نشد به جام کسدست تو و شراب می، نوشم و اقتدا کنمزهی هزار آفرین بر تو نگار نازنینیک سره کار من بساز که آبرو رها کنمقد تو مهر و ماه من، صورت تو هلال منروی من است سوی تو، نام تو را صدا کنمدست تو تکیه گاه من، پای تو پا به پای منحدیث توست شعر من، شور و شعف به پا کنمیاد تو جمله هست من، بود
◘ زین پس بخش جدیدی با عنوان "تاریخ نگار" ره وبلاگ اضافه خواهم کرد که با هدف اعلام و انتشار اخبار و اتفاقات مهم و رویدادهای تاریخی کشور و یا جهان تاثیرگذاری داشته اند.○ تاریخ نگار چیست ؟!
تاریخ نگار اتفاقات و حوادث رویدادهایی که نباید از اذهان عمومی به راحتی پاک شود و باید در ذهن جامعه باقی بماند نقش دارد.
تاریخ نگار به مسائل و موضوعات و رویدادهای سیاسی ، اجتماعی ،فرهنگی ، هنری و... می پردازد.
◘ زین پس بخش جدیدی با عنوان "تاریخ نگار" ره وبلاگ اضافه خواهم کرد که با هدف اعلام و انتشار اخبار و اتفاقات مهم و رویدادهای تاریخی کشور و یا جهان تاثیرگذاری داشته اند.○ تاریخ نگار چیست ؟!
تاریخ نگار اتفاقات و حوادث رویدادهایی که نباید از اذهان عمومی به راحتی پاک شود و باید در ذهن جامعه باقی بماند نقش دارد.
تاریخ نگار به مسائل و موضوعات و رویدادهای سیاسی ، اجتماعی ،فرهنگی ، هنری و... می پردازد.
دخترکم نگار! خواستم بدانی من خوشحال میشوم اگر ورزش کنی، دوش بگیری، شمع روشن کنی و مدیتیشن هایت انقدر طولانی شوند که از کمردرد دراز بکشی. 
دخترکم نگار! دوستتدارم. دلم برای موهایت و معصومیت دست هایت تنگ شده. دلم برای زنده بودنت تنگ شده. کاش برقصی نگار. نمیتوانم دنیا را بدون رقصیدن های تو، زیبا ببینم. 
من دوستتدارم. لطفا برای من هم که شده، کمی زندگی کن. اب نبات چوبی ها همه بد مزه شده اند و اب انبه ها سریع تمام میشوند. حال خوب با این چیزها تامین نمیش
  محمدصادق ادیب الممالک فراهانی، ملقب به امیرالشعرا و متخلص به امیری ، شاعر ادیب و روزنامه نگار دوره مشروطه که در روز ۱۱ مرداد ماه ۱۲۳۹ در روستای گازران ار توابع اراک به‌ دنیا آمد. اروزنامه ادب را در تبریز منتشر ساخت. در سال 1279 راهی خراسان شد و انتشار روزنامه ادب را تا سال 1280 در آنجا پی گرفت. در سال 1281 به تهران آمد و سردبیری روزنامه ایران سلطانی را تا سال 1282 عهده دار شد. در سال 1285 سردبیری روزنامه مجلس به او سپرده شد. او در سال 1286   روزنامه عراق ع
دانلود اهنگ نگار محرم سنینیم,دانلود اهنگ جدید نگار محرم,نگار محرم,دانلود اهنگ نگار محرم,سنینیم,دانلود فول البوم نگار محرم,دانلود اهنگ سنینیم
منبع:https://persionblog.ir/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A7%D9%87%D9%86%DA%AF-%D9%86%DA%AF%D8%A7%D8%B1-%D9%85%D8%AD%D8%B1%D9%85-%D8%B3%D9%86%DB%8C%D9%86%DB%8C%D9%85/
بر اساس گزارش سالانه سازمان گزارشگران بدون مرز آمریکا با سه پله صعود به رتبه ۴۵ آزادی مطبوعات ایستاده. با این وجود این سازمان می‌گوید رسانه‌ها در دوران ریاست جمهوری دونالد ترامپ شرایط خوب ندارند.
@Parsa_Night_narrator
#کانال_آوای_شبانه_پارسا
#اخبار_روز_ایران_و_جهان
-tumblrhttps://avayeshabane.tumblr.com
آخرین خبرها و اتفاقات روز در وب سایت:
websitehttp://aparssa.wordpress.com
منبع خبری کانال:
#BBC_News
[ویدئو ۴:۴۳]
مشاهده مطلب در کانال
به گزارش روزنامه نگار همشهری آنلاین در این ورزش که در روستا بوشهر برگزار می شد علی علیپور تو دقایق 6 و 38 و وحید امیر دردقیقه 26 برای تیم میهمان گلزنی کردند.داخل نیمه نخست این بازی عقاب بوشهر توان مقابله با همتای خود را نداشت بیشتر در صد مالکیت توپ متعلق بوسیله پرسپولیس بود.
"کمیته اطلاع رسانی و مدیریت جو روانی" ستاد مقابله با کرونا، انتشار مجلات و روزنامه‌های کاغذی تا پایان طرح فاصله‌گذاری اجتماعی را ممنوع کرده و علت را الزام فعالیت مجموعه‌ای از افراد در صنعت چاپ و توزیع دانسته است. این تصمیم با واکنش اعتراضی مدیران مسئول و سردبیران روزنامه‌های سراسری همراه بوده و از سوی انجمن صنفی روزنامه‌نگاران نیز به چالش کشیده شده است. 
ادامه مطلب
خواب بودم تو آکواریوم. خواب و بیدار. کلاس تعطیل شد بچه‌ها اومدن. سر و صدا. جیغ. داد و بیداد. نگار گفت بچه‌ها آروم باشین صبا خوابه. چه نقطه‌ی طلایی‌ای توی رفاقتمون بود.
پ.ن عصر روی صندلی‌های داغ پل نشسته بودیم و تو یه جنگ فیزیکی نگار با زانو کوبید تو سینم. نمی‌دونم کدومو بذارم طلایی‌ترین :))))
نویسندگان خبرنگار

طبق نظرسنجی‌ها، روزنامه‌نگاری و خبرنگاری یکی از سخت‌ترین شغل‌های جهان است. از سوی دیگر علاوه بر سختی، روزنامه‌نگاران و خبرنگاران به خاطر درگیری با اخبار ناگوار، بیش از بقیه مردم در معرض افسردگی و مشکلات روحی هستند. اما هر چه باشد روزی یک نویسنده، روزنامه‌نگار، پژوهشگر یا ...، الهام‌بخش ما بوده و با آثارش ما را تحت تأثیر خود قرار داده است. به همین خاطر به مناسبت 17 مرداد، روز خبرنگار، بهتر است به احترام آنان که لذت زندگ
نویسندگان خبرنگار

طبق نظرسنجی‌ها، روزنامه‌نگاری و خبرنگاری یکی از سخت‌ترین شغل‌های جهان است. از سوی دیگر علاوه بر سختی، روزنامه‌نگاران و خبرنگاران به خاطر درگیری با اخبار ناگوار، بیش از بقیه مردم در معرض افسردگی و مشکلات روحی هستند. اما هر چه باشد روزی یک نویسنده، روزنامه‌نگار، پژوهشگر یا ...، الهام‌بخش ما بوده و با آثارش ما را تحت تأثیر خود قرار داده است. به همین خاطر به مناسبت 17 مرداد، روز خبرنگار، بهتر است به احترام آنان که لذت زندگ
متن آهنگ سالار عقیلی بنام نگار
دوستش میدارم و دردم نمیداند نگار
مبتلایش کن به دردم
ای طبیبا بی شمار
هرچه کردم مهربانی
بی وفایی کرد مرا
او نمیداند چه آورد
بر سرم دیوانه وار
او نمیداند چه آورد
بر سرم دیوانه وار
طاقتم تاب است و گشتم
بی تحمل این زمان
با شکیب و بی صبور
از درد دوری های یار
بیم رسوایی نمانده
آبرویم رفت و رفت
تا شدم انگشت نمای کوی و برزن
ای نگارا عشق من را
از نگاهم بر بخوان
ای طبیبا کو دوای درد
بی درمانِ یار
گر بماند یک نفس از عمر باقی
م

روزی با دوستم از کنار یک دکه روزنامه فروشی رد می شدیم دوستم روزنامه ای خرید و مودبانه از مرد روزنامه فروش تشکر کرد، اما آن مرد هیچ پاسخی به تشکر او نداد. همان طور که دور می شدیم، به دوستم گفتم: چه مرد عبوس و ترش رویی بود. 
دوستم گفت: او همیشه این طور است!
پرسیدم: پس تو چرا به او احترام می گذاری؟
دوستم با تعجب گقت: چرا باید به او اجازه بدهم که برای رفتار من تصمیم بگیرد؟!
اخیراً سازمان ثروت و
قدرت به شیوه سخیف و ابلهانه و با اجیر کردن عده ای اجامر و اراذل در شبکه
های اجتماعی و عناوین و اسامی ساختگی و توهین آشکار به جامعه محترم
کارگری... علی‌اکبر روح‌نواز، روزنامه نگار دی ماه سال گذشته
در صفحه شخصی خود نوشت: واکنش‌های کنونی دولتمردان و سازمان قدرت و ثروت
به ماجرای تاراج منابع و ثروت ملی در پوشش خصوصی‌سازی بالاخص معامله پرسود
کشت و صنعت مغان و شیوه تصاحب مجتمع 50 هکتاری و هزار میلیارد ریالی صنعت

دوستان زیادی دارم که خبرنگار و روزنامه نگار هستند امسال نتوانستم و نخواستم به هیچ کدام تبریک بگویم. امسال درد هجران و دل سوخته بازماندگان آن هشت کنسولگر و خبرنگار فقید  محمود صارمی جلو چشمانم رژه می روند. 17 مرداد 1377، محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی مستقر در مزار شریف افغانستان، به همراه ۸ نفر از کارکنان سرکنسولگری ایران در این شهر توسط عوامل گروه طالبان به شهادت رسیدند و 17 مرداد را به یاد محمود صارمی روز خبرنگار نام گذاشتن
بیوگرافی مسعود ده نمکی

نام:مسعود

نام خانوادگی:ده نمکی

تاریخ تولد:1348

محل تولد:اهر

تحصیلات:فارغ التحصیل علوم سیاسی از دانشگاه آزاد اسلامی

زمینه فعالیت:روزنامه نگار، نویسنده، کارگردان

سال های فعالیت:1369 تا کنون

فرزندان:فاطمه و حنانه

------------------------------------------------------------------------
زندگینامه مسعود ده نمکی کارگردان موفق سینما
مسعود ده نمکی متولد سال 1348 در اهر کارگردان، نویسنده و روزنامه نگار، میباشد، او با فیلم سینمایی اخراجی ها به شهرت فراوان
کاش باشم ناله ای، تا گل بدن گوشم کند.
کاش باشم پیرهن، از شوق آغوشم کند.
کاش گردم شمع و سوزم در سر بالین او،
بهر خواب ناز خود ناچار خاموشم کند.
کاش باشم حلق های در بند زلفان نگار،
هر زمان از زدف مشکینی سیه پوشم کند.
کاش باشم جوی آبی در زمین خاطرش،
بهر رفع تشنگی شادم، اگر نوشم کند.
کاش باشم ساقی بزم وصال آن نگار،
تا ز جام وصل خود یک عمر مدهوشم کند.
کاش باشم شعر تر، جوید مرا از دفتری
، هر گه از یاد و هشش یک دم فراموشم کند.
با پیش قدم شدن یکی از فعالان فرهنگی و اقتصادی شهر اورمیه و پیگیری یکی از نمایندگان این شهر، اولین روزنامه تورکی کشور منتشر خواهد شد.
بعد از کش و قوس‌های فراوان برای انتشار روزنامه سراسری تورکی، گویا این حقوق آذربایجان در آستانه اجرایی شدن می‌باشد.
درخواست مجوز روزنامه سراسری با زبان تورکی به نام مهدی سلطانی، یکی از فعالان فرهنگی و اقتصادی شهرستان اورمیه به ارشاد داده شده است و بنظر میرسد این اقدام تا حصول نتیجه چندان فاصله ندارد.
پیگیری
این روز ها خیلی نگران اوضاع دانشگاهمم . ترم آخری- تابستون آخری - کارآموزی- نتیجه کنکور-پروژه پایانی-ارائه استاد- پاس شدن درسای این ترم -معدل کلم- رشته  و دانشگاهی که قبول میشم... خیلی نگرانم ... یه دعا ی از ته دل بکنید برام این ها همه در سایه گیسوی نگار آخر شه! (استعارس قاعدتا! وگرنه تو این اوضاع نگار کجا بود :) )خلاصه تموم شه و راحت شیم هر چی زود تر از این لیسانس کوفتی و ارشد رو بی مشکل و گیر و گرفت شروع کنیم امسال
کلاسمون تو کلاس هشتم که نه. تو کل مدرسه اول شد. یا یه اختلاف خیلی خفن و فاحش. ما هم همه ذوق مرگ، هر معلمی میومد بهشون میگفتیم اول شدیم و برای خودمون دست می زدیم. :)
قرار بود با عنوان جایزه، برای کلاس نگار یک و سه، که اول و دوم شده بودن، شبی در مدرسه بذارن. جشن موفقیت بود مثلا.
بدلیل رفتن یک پدر پولدار و حامی مدرسه به دفتر مدیر، خبر داده شد که بچه های نگار دو و سه هم، اول اخلاقی هستن و باید بیان.
این درحالیکه که ما هروقت فیزیک و ریاضی داریم اینا دارن

✍ مجید یونسیان، روزنامه‌نگار و تحلیلگر سیاسی

دولت روحانی در شرایطی تصمیم به افزایش قیمت بنزین گرفت که زمان و شرایط اجتماعی و سیاسی مناسب چنین شوکی نبود و پیامدهایش گریبانگیر کل کشور خواهد شد. 

همانطور که نسنجیده و بی‌برنامه دلار چهارهزار و دویست تومانی را به اقتصادی تحمیل کردند که همانند ماشین بی‌راننده‌ای در سراشیبی بود که نه ترمز درست و حسابی داشت و نه چشم‌انداز جاده‌ای هموار؛ نتیجه آن‌هم بر همگان روشن است.

ادامه مطلب
مسعود مهاجر، روزنامه‌نگار حوزه حمل‌ونقل و تحلیلگر اقتصادی، از نوسانات بازار خودرو و تأثیر حذف شورای رقابت از روند قیمت‌گذاری می‌گوید.@Parsa_Night_narrator
#کانال_آوای_شبانه_پارسا
#اخبار_روز_ایران_و_جهان
-tumblrhttps://avayeshabane.tumblr.com
منبع خبری کانال:
#BBC_News
[ویدئو ۵:۵۱]
مشاهده مطلب در کانال
* نماد پردازی روی دیوار آمریکایی ها!
* گفتگو با سرکار خانم آذر مهاجر خبرنگار روزنامه جام جم، پیرامون طراحی و اجرای دیوارنگاره های جدید موزه ۱۳ آبان (لانه جاسوسی | سفارت سابق آمریکا در ایران)چاپ شده در صفحه فرهنگ |دوشنبه ۱۳ آبان  ۱۳۹۸
* لینک گفتگو با روزنامه "جام جم"
* لینک گفتگو / روزنامه جام جم
صحنه ی اول _ جاده ی اهواز امیدیه . خودرو 207 با سه سرنشین. زن و شوهر و فرزند یک ساله. 
نگار: حمید ! حالت تهوع دارم ، بزن کنار. 
حمید: چیزی نیست بد ماشین شدی ، یه کم آب خنک بخور خوب میشی .
چند دقیقه بعد ... طاقت نگار طاق شده ، حمید به سمت اورژانس امیدیه میراند. 
صحنه ی دوم _ درمانگاه . اتاق پزشک طرحی . نگار و فرزند یک ساله اش ، دکتر !
نگار: آقای دکتر از یکی دو ساعت پیش توی ماشین حالت تهوع و سرگیجه بهم دست داده . 
دکتر حین نوشتن نسخه ...
نگار: سابقه ی روماتیسم دار
گرامی
می دارم روز قلم را، که قلم والاترین و بزرگترین نعمتی است که خداوند در
خدمت ما قرار داد تا اندیشه و خرد را بر جوهر آن بنشنایم و بر صفحات کاغذ
بیاوریم تا دانشی دیگر خلق شود.
انتشار: روزنامه خبرجنوب شماره 11138 مورخ 15 تیر 1398 صفحه 8 - روزنامه تماشا شماره 1852 مورخ 15 تیر 1398 صفحه 1 - روزنامه عصرمردم شماره 6666 مورخ 15 تیر 1398 صفحه 12 - روزنامه شیرازنوین شماره 742 مورخ 15 تیر 1398 صفحه 5 -
ادامه مطلب
برای دانلود آهنگ اینجا کلیک کنید
نگار محرم دمدیم می

دانلود آهنگ جدید نگار محرم به نام دمدیم می
Nigar Muharrem – Demedim Mi

دانلود آهنگ جدید نگار محرم به نام دمدیم می
دانلود آهنگ با دو کیفیت ۱۲۸و۳۲۰
آهنگ نگار محرم به نام دمدیم می

.:( دانلود تمامی آهنگ نگار محرم):.

کانال تلگرامی صدف موزیک
https://t.me/sadafmusic_ir
دانلود آهنگ جدید فارسی از سایت صدف موزیک

.:( صفحه اصلی سایت ):.
١٩٥١ م: محمدتقی ملک‌الشعراء بهار (شاعر، روزنامه‌نگار، تاریخ‌نگار و نمایندۀ مجلس شورای ملی) / حاجعلی رزم‌‌آرا (نخست‌وزیر ایران) / وثوق‌الدوله (حسن وثوق) (نخست‌وزیر ایران) / صادق هدایت (نویسنده و مترجم)
١٩٥٤ م: علیرضا پهلوی یکم (دومین پسر رضاشاه) / حسین فاطمی (روزنامه‌نگار و وزیر خارجۀ دولت مصدق)
١٩٥٥ م: احمد قوام (قوام‌السلطنه) (نخست‌وزیر ایران در پنج نوبت) / ممتازالسلطنه (نخست‌وزیر ایران)
١٩٥٧ م: آقاخان سوم (سر سلطان محمدشاه) (٤٨مین امام ف
وارد دفتر شدم. به محض نشستن روی صندلی‌ام و جاگیر شدن در پشت میزم، همکاری که پشتش به من است، صندلی‌اش را چرخاند سمتم و گفت:اینجا چه کار می‌کنی؟
بعد روزنامه امروز را گرفت جلویم و زد زیر خنده. عکسم روی صفحه اول روزنامه بود.
خنده‌ام گرفت. جفتمان می‌خندیدیم. از فیلتر شدن گوگل همین خیرش به من رسید که چون نمی‌توانیم عکسی مرتبط سرچ کنیم تا بچسبانیم به مطلب‌مان، باید عکس خود نویسنده را به زور بچپانیم به مطلب!
حالا می‌توانم قیافه بگیرم و بگویم بلاخ
* هنر اعتراض به لیبرالیسم
* گفتگو با سرکار خانم عاطفه جعفری خبرنگار روزنامه فرهیختگان، پیرامون طراحی و اجرای دیوارنگاره های جدید موزه ۱۳ آبان (لانه جاسوسی | سفارت سابق آمریکا در ایران)چاپ شده در صفحه فرهنگ |دوشنبه ۱۳ آبان  ۱۳۹۸
* لینک گفتگو با روزنامه "فرهیختگان"

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، اظهارنظر یک تحلیل‌گر راست‌گرا در انگلیس مبنی بر اینکه شروع ماه مبارک رمضان می‌تواند به گسترش شیوع ویروس کرونا منجر شود به نگرانی‌ها و خشم‌هایی درباره تشدید اسلام‌هراسی در این کشور اروپایی منجر شده است. 
«اندرو پیرس»، روزنامه‌نگار «دیلی‌میل» در توئیتر نوشت: «اگر خانواده‌ها برای ماه مبارک رمضان دور هم جمع شوند شمار مبتلایان با رشد عظیمی مواجه خواهد شد. پزشکان نگران هستند.»
دانشگاهیان، روزنا
متن آهنگ سینا سرلک بنام بهار

تقویم من با تو پر از عطر بهاربا خنده ی تو سال من تحویل میشهآرامش دنیامو مدیون تو هستمخوشبختیه من با نگات تکمیل میشهبرفایه خونه با حضورت آب میشندخورشید و با عشقت به قلبم هدیه کردیپیش از تو سرما سهم ما از زندگی بودتو با دل بی اعتماد من چه کردینگار نازنین من بهار دلنشین منتو با دلم بگو چه کردیتمام من فدای تو فدای خنده هایه توتو با دلم بگو چه کردینگار نازنین من بهار دلنشین منتو با دلم بگو چه کردیتمام من فدای تو فدای
* نماد پردازی روی دیوار آمریکایی ها!
* گفتگو با سرکار خانم آذر مهاجر خبرنگار روزنامه جام جم، پیرامون طراحی و اجرای دیوارنگاره های جدید موزه ۱۳ آبان (لانه جاسوسی | سفارت سابق آمریکا در ایران)چاپ شده در صفحه فرهنگ |دوشنبه ۱۳ آبان  ۱۳۹۸
* لینک گفتگو با روزنامه "جام جم"
❗️❗️ نامه تکان دهنده یک نویسنده و روزنامه نگار زن آمریکایی
با دقت بخوانید ❗️
باید نام تمدن را از غرب پاک کرد و غرب متوحش نامید
نامه «جوانا فرانسیس» نویسنده و روزنامه نگار آمریکایی به زنان مسلمان 
 هر چیزی که از هالیوود میبینی ، مشتی دروغ است ، تحریف است، نیرنگی ماهرانه استآنها روابط نامشروع را تحت عنوان سرگرمی بی ضرر جلوه میدهند ، برای اینکه هدف آنها انهدام اساس اخلاق جوامع هست .
آنها سعی دارند، با فیلمها و نماهنگهای شهوت انگیز ، به در
2635 - «مسعود بهنود» روزنامه‌نگار دوران رژیم پهلوی و از عناصر اصلی شبکه BBC‌فارسی در سالهای اخیر، در این شبکه ممنوع‌التصویر شد و به رادیوی بی‌بی‌سی تبعید گردید.این تبعید پس از آن رخ داد که پس از ترور ناجوانمردانه سردار شهید سلیمانی، بهنود در برنامه خود فقط از واژه «ترور» استفاده کرد و تلویحاً تشییع باشکوه سردار سلیمانی بزرگ دانست و چاره ای جز تحسین ملت ایران نداشت.
دانلود فایل اصلی
نام و نام خانوادگی: عباس مقتدایی خوراسگانی
شهرت: دکتر مقتدایی
تحصیلات: دکتری روابط بین الملل (دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات) - کارشناسی ارشد معارف اسلامی و علوم سیاسی (دانشگاه امام صادق (ع))
شهر و سال تولد: ۱۳۴۶- اصفهان (۵۳ ساله)
وب سایت: http://www.moghtadaie.ir
شغل: عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی و روزنامه نگار/فعال رسانه‌ای
ادامه مطلب
ژانر فیلم : رازآلود , ترسناک , هیجانی
امتیاز فیلم : --
رده سنی : --
کارگردان : Karen Moncrieff
نویسنده : --
بازیگران : Christina Ricci, Judith Light, Josh Bowman, Anja Savcic
محصول کشور : --
تاریخ اکران : --
زمان فیلم : --
زبان فیلم : --

خلاصه داستان : داستان این فیلم رازآلود و مهیج درباره‌ی یک روزنامه‌نگار جوان می‌باشد که تصمیم می‌گیرد وارد یک بیمارستان روانی شود. او سعی دارد پشت پرده اقدامات وحشتناک آنها نسبت به بیماران را کشف کند. اما طولی نمی‌کشد که خود گرفتار می‌شود و… 
د
ایده روزنامه در طراحی لباس
وقتی متریال کار کاغذ روزنامه باشند تا مدل لباس هنرمندانه ای طراحی کنید. بیایید نگاهی به چند محصول مد و منبع الهام آنها بیندازیم.

آموزشگاه مقتدریموسس، مدیر و مشاور طراحی لباستلفن: 0912279514677904462

لطفا سئوال و نظر خود را در قسمت زیر درج بفرمایید.
روزنامه انگلیسی میرر می‌گوید با وجود شکست در فینال لیگ قهرمانان، مدیران ارشد تاتنهام مصمم به حمایت از مائوریسیو پوچتینو سرمربی تیم‌شان هستند و برای اینکه از ماندن او در تاتنهام مطمئن شوند قصد دارند در فصل نقل و انتقالات تابستانی ولخرجانه هزینه کنند تا پوچه بتواند مهره‌های مورد نظرش را در اختیار داشته باشد.
متن ترانه محسن بیات به نام نگار محبوب

دله دیوانه ی دیوانه ی دیوانه پسندتا تو را دیده نفهمیده سرش خورد به سنگدر خیالم با تو عاشقی میکردممن نمیدانم باید چه کنم با دل تنگتو بخواهی که یک شهر باشد پی توچه کنم راه بیاید کمی این دل تومن نخواهم که بمانی به اصرار منروز و شب فکر توام من , گفتم که به تومن به دنبال توام و از نگاهت پیداستدنیامی و دل تو فارغ از این دنیاسخیره به چشم تو که چشم تو دریا داردمن بی تو مثل مجنون بی لیلاسمن به دنبال توام و از نگاهت پ
2616 - «ایلای کلیفتون» روزنامه‌نگار معروف آمریکایی، در مقاله‌ای با بیان اینکه «مصی علینژاد» پیمانکار دولت آمریکاست و اخیرا 305هزار دلار دریافت کرده، گفت: “رسانه‌ها رابطه علینژاد با دولت آمریکا را افشا نمی‌کنند و نظراتش را نظرات مردم ایران جلوه می‌دهند. علینژاد باید در معرفی خود به رابطه‌اش با دولت آمریکا اشاره کند. او حرف‌های دولت آمریکا را در رسانه‌ها بازتاب می‌دهد...”لینک کوتاه منبع: www.b2n.ir/mzdr130
دانلود
 اهمیت بهداشت در نگهداری از مرغ مینا
یکی از پر اهمیت ترین مراحل نگهداری از مرغ مینا بحث بهداشت و پاکسازی است. این پرنده قفسش را خیلی زود کثیف می کند. مرغ مینا در هنگام غذا خوردن ، غذایش را دور قفس پخش می کند و بسیار کثیف غذا می خورد.

مشاوره و آموزش بهداشت در نگهداری از مرغ مینا
به همین خاطر باید زود به زود قفسش را تمیز کنید. باقی مانده ی غذاها باعث تجمع،  حشرات موذی و پناهگاه میکروب ها و باکتری ها می شود. به شما توصیه می کنم از روزنامه استفاده
همین دو سه روز پیش بود که خبرهایی در مورد وخامت اوضاع کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی، به دلیل جراحی سیستم قلبی و عروقی اش منتشر شد اما امروز شایعه ای بس بزرگتر در رسانه ها و شبکه های اجتماعی شنیده می شود و آن هم مرگ این رهبر جوان و جنجالی است.
آدام هاوسلی، روزنامه نگار برجسته آمریکایی خبر مرگ رهبر کره شمالی را در صفحه تویبتر خود به نقل از شبکه تلویزیونی هنگ کنگ منتشر کرد. هاوسلی با داشتن بیش از ۱۱۶ هزار دنبال کننده در توییتر و انتشار خبر مرگ کیم
فضای مجازی پر شده از این تیتر: فرزند رامبد جوان و نگار جواهریان به دنیا آمد
بعدشم ریز زیرش نوشت که اسمش گذاشتن نوردخت
از هر ده تا کامنتم یکی گفته چه اسم قشنگی نه تای دیگه به الفاظ مختلف گاهی محترمانه و اغلب با توهین هر چی فحش و نارواست حواله رامبد و نگار کردند
واقعا چرا انقدر بی شعوریم؟ نه واقعا چرا انقدر بی شعوریم؟
مامان بابای نگار کانادا هستند، موقعیت به دنیا آوردن بچه اش توی کشوری بهتر از ایران رو داشتند. بعدا که بچه بزرگ بشه همین( کانادا ب
میگم فکرشو بکن امشب خدا عشقش بکشه عدالت رو روی زمین بر قرار کنه و هر کسی اون جایی باشه که باید باشه!
بعد یهو ببینیم آقای جوانی که با فوق لیسانسش سر چهار راه روزنامه می فروخته، شده سر دبیر همون روزنامه و حسابی روزنامه برای خودش طرفدار پیدا کرده...
پسرک فال فروش با استعداد، بورسیه گرفته و سر کلاس درس نشسته و فارغ از دنیا و مشکلاتش داره مثل بلبل جواب سوال معلمش رو میده...
فلان تاجر بی سواد مفت خور، داره شیشه ماشین ها رو پاک می کنه و به خاطر یه سکه چ
پشت دانشکده یه مغازه لوازم تحریری و کپی و پرینت هست که هرکس تا الان یک بار گذرش به دانشکده افتاده باشه میشناسدش ، امروز رفتم که جزوه آز باکتری رو بگیرم نگار و دار و دسته اش که ورودی ۹۶ ان اونجا بودن داشتن جزوه ها رو بالا پایین میکردن جزوه باکتری رو گرفتم بعدش گفتم بهشون شما واسه تئوری باکتری چی میخونین ؟ که نگار با یه من من و حالت خاصی گفت ام چیزه بچه ها جزوه نوشتن گفتم آهاان خودتون نوشتین ؟ گفت آره گفتم باشه هیچی پس در حالی که خیلی عصبانی و نار
در این آموزش یاد می گیرید که با استفاده از یکسری از تکنیک های حرفه ای در
فتوشاپ یک تصویر پرتره را طوری تغییر بدهید گویی تصویر نهایی از کنار هم
قرار گرفتن چند روزنامه ایجاد شده است

1. عکس زیر را بر روی کامپیوتر ذخیره کرده و وارد فتوشاپ کنید . کلیدهایCtrl+O
2. یک کپی از لایه اصلی با فشردن کلیدهای Ctrl+J بگیرید .  2.1. سپس کلیدهای Ctrl+Shift+U را بفشارید تا رنگ لایه کپی گرفته شده مشکی شود .

3. 5 گروه ایجاد کنید و هر کدام را به ترتیب از 1 تا 5 شماره گذاری کنید .
4. لا
ترجیع‌بندی شیرین از شاعر جوان یزدی ندوشنی؛ محمد نظری ندوشن:دائم از غصه می‌زنم بر سرزندگی مشکل است بی‌دلبردوستانم پدر شدند ولیبنده هستم هنوز بی‌همسرپیرمردی مجردم، که همهمی‌دهندم نشان به یکدیگروای بر من، خروس با مرغ استشده‌ام از خروس هم کمترنه جگر دارم و نه دندانیبس‌ که دندان گذاشتم به جگرگرچه در بین جمع خاموشمدارم آتش به زیر خاکسترگفت یک بچه‌ی دبستانی:«میم مثل چه؟» گفتمش: محضربا تو از راز خویش می‌گویمگرچه آن‌را نمی‌کنی باور:همه را
نکند این همه که دوستتدارم را ، بابت عذاب وجدان داشته باشم؟
نکند حس میکنم جایی برایت کم گذاشته ام که حالا میخواهم توی هر نفسی که میکشی یقین بداری عاشقت هستم؟
نکند کسی جایی برایت کم گذاشته و حالا داریم زور میزنیم جای خالی چیزی را پر کنیم نگار؟
عاشقانه دوستت دارم نگار. نه. نقل هیچکدام از این حرف ها به تنهایی نیست. همه شان درست، کمت گذاشته ام و کمت گذاشته اند. ولی تو تنها چیزی هستی که در این جزیره متروک برایم مانده. دارم میسازم. دارم بالای درخت ها خ
بسم الله

دومین روز ماهِ بهمنم را با نوشتن شروع کردم. هی نوشتم و پاک کردم. البته با دیلیتِ کیبورد. اما قشنگ‌ترین کاری که کردم خواندن جزوه‌هایی بود که در راستای مسیر روزنامه‌نگار شدنم، یک جزوه‌ی درسی به حساب می‌آید. درسی که این ترم می‌خواهم انتخابش کنم. سه واحدی که برای انتخاب کردنش مشتاقم. با استادی که حسِ استادانه‌ای در من رویانده و واقعا شاگرد اویم. آنقدر که دیگر دستم نمی‌رود بنویسم «حداقل» حتی اگر در چتِ شخصی‌ام باشد. نزدیک به دو سال
دانلود فیلم کوهستان با کیفیت عالی و دوبله فارسی در ادمه مطلب
نام : کوهستان 2-The Mountain IIلینک IMDbامتیاز : 9.0 از 10 – میانگین رای 102,031 نفرکیفیت : 720p WEB-DL,1080p WEB-DLموضوع : اکشن, درام, جنگیفرمت : MKVحجم : 2.4گیگابایت+1.4گیگابایتمدت زمان: 135 دقیقهزبان: Turkishسال انتشار : 2016صوت دوبله: دارد
خلاصه داستان :
در یک منطقه جنگی دورافتاده، روزنامه‌نگاری جوان هنگام پوشش اخبار مربوط به زندگی پررنج و مشقت مهاجران ایزدی، توسط اعضای گروه تروریستی داعش ربوده می‌شود. در این شرایط
روش پرس کردن گل‌ها
دستگاه پرس از دو صفحه ی نئوپان که دارای سوراخ‌هایی در 4 طرف بوده تشکیل شده است که به وسیله ی پیچ و مهره روی هم بسته می‌شوند. در روش پرس کردن ابتدا گل‌ها را در لای روزنامه‌ قرار می‌دهیم. سپس آن‌ها را بین دو صفحه دستگاه پرس می‌گذاریم و پیچ را محکم  کرده تا گل‌ها کاملاً تحت فشار باشند و خشک شوند. گل‌ها را طوری بین روزنامه قرار دهید که فرم آن بهم نخورد و قسمت روی گل به طرف پایین باشد.

ادامه مطلب
به گزارش دورتموند ایران ، هر ساله حایزه ای به نام گلدن بوی از سوی روزنامه نگاران ورزشی به جوان ترین بازیکن زیر 21 سال که در لیگ های معتبر اروپایی بازی می کنند. داده می شود.
در لیست، 20 بازیکن حضور داشتند که روزنامه نگاران می توانستند به آنها رای بدهند.
از ژوآ فلیکس پرتغالی و جیدون سانچو انگلیسی گرفته تا ارلیگ هالاند تازه اوج گرفته و ماتیاس دلیخت و آنسو فاتی 16 ساله، در کنار چند نام دیگر مشهورترین آنان بودند.
در نهایت پس از رای گیری، ژوآ فلیکس پرت
ترجیع‌بندی شیرین از شاعر جوان یزدی ندوشنی؛ محمد نظری ندوشن:
دائم از غصه می‌زنم بر سرزندگی مشکل است بی‌دلبردوستانم پدر شدند ولیبنده هستم هنوز بی‌همسرپیرمردی مجردم، که همهمی‌دهندم نشان به یکدیگروای بر من، خروس با مرغ استشده‌ام از خروس هم کمترنه جگر دارم و نه دندانیبس‌ که دندان گذاشتم به جگرگرچه در بین جمع خاموشمدارم آتش به زیر خاکسترگفت یک بچه‌ی دبستانی:«میم مثل چه؟» گفتمش: محضربا تو از راز خویش می‌گویمگرچه آن‌را نمی‌کنی باور:همه ر
از فتنه ۹۶ تا فتنه ۹۸

مهدی سعیدی
روزنامه نگار
جریان حق و تجلی آن در قالب نظام اسلامی در طول حیات تاریخی خود همواره با
فتنه‌های گوناگونی روبرو بوده است.دشمنان حق و حقیقت از یک‌سو و برخی
ناکارآمدی‌ها از سویی دیگر موجب شده است فرصت برای شکل‌گیری فتنه‌ها فراهم
شود.
ادامه مطلب
۲۷۶۴ - «مجید تفرشی» کارشناس شبکه بی‌بی‌سی، با بیان اینکه برخلاف اپوزیسیون، حکومت فعلی ایران تاکنون اقدامی علیه منافع ملی ایران انجام نداده، گفت: “آمریکا ۵۰-۶۰ پایگاه نظامی اطراف ایران دارد، اما برخی انتظار دارند ایران در خانه خودش بنشیند و منتظر موشک‌های آنها باشد! ... اکنون افرادی در ظاهر روزنامه‌نگار در واقع معاون دولت آمریکا هستند. برخی‌ها از سعودی پول می‌گیرند و به اسم فعالیت برای آزادی مردم ایران، علیه ایران فعالیت می‌کنند...”لی
نام : کوهستان 2-The Mountain IIلینک IMDbامتیاز : 9.0 از 10 – میانگین رای 102,031 نفرکیفیت : 720p WEB-DL,1080p WEB-DLموضوع : اکشن, درام, جنگیفرمت : MKVحجم : 2.4گیگابایت+1.4گیگابایتمدت زمان: 135 دقیقهزبان: Turkishسال انتشار : 2016صوت دوبله: دارد
خلاصه داستان :
در یک منطقه جنگی دورافتاده، روزنامه‌نگاری جوان هنگام پوشش اخبار مربوط به زندگی پررنج و مشقت مهاجران ایزدی، توسط اعضای گروه تروریستی داعش ربوده می‌شود. در این شرایط، گروهی متشکل از هفت مامور زبده یگان ویژه ترکیه برای نجات این

شورای فرهنگی نگار مهر( مجمع خیرین فرهنگ فاطمی) درراستای ترویج فرهنگ انفاق وایثار و همچنین توجه ویژه به مباحث فرهنگی وحمایتی ؛ فعالیت خود را آغاز نموده استاین شورا باحضورجوانان علاقمند ودرراستای محرومیت زدایی فرهنگی تلاش می نمایدشورا باجمع آوری کتاب های ویژه کودکان و نوجوانان ؛ اقدام به طبقه بندی وارسال آن به مناطق محروم وکمتربهره مند در قالب کتابخانه های تخصصی کودک و نوجوان می نمایددرمرحله اول گروههای هدف شامل دانش آموزان دوره ابتد
مردم باستان تکنولوژی هایی بسیار پیشرفته داشته اند اما در گذر زمان یا به فراموشی سپرده شده اند یا اینکه طرز کار آنها فراموش شده است.
برای نمونه می توان به لرزه نگار باستانی چینی ها اشاره کرد که حدود ۲ سال پیش ساخته شده است. چینی ها روشی برای شناسایی زلزله تا فاصله ۵۰۰ کیلومتری ابداع کرده که می توانستند با استفاده از آن مکان وقوع زلزله را نیز مشخص می کردند.
اولین زلزله نگار در سال ۱۳۲ پس از میلاد مسیح توسط یک مخترع چینی به نام ژانگ هنگ ابداع شد.
اخوندی در اتوبوس نشسته بود که یک نفر که کمی بوی الکل میداد سوار شد و کنار او نشست مرد مست روزنامه ای باز کرد و مشغول خواندن شد و بعد از مدتی از آخوند پرسید: حاج آقا روماتیسم از چی ایجاد میشه؟
آخوند هم موعظه را شروع کرد و گفت: روماتیسم حاصل مستی و بی بند و باری و روابط نامشروع،حرام خواری،خبث اندیشه،چشم هیز،وگناهان کبیره بسیاری است 
مرد با حالت منفعل دوباره سرش گرم روزنامه ی خودش شد...
آخوند از او پرسید چند وقت است رماتیسم داری؟ مرد گفت من رومات
سی‌امین جشنواره تئاتر فارس، از ۲۱ تا ۲۴ آبانماه جاری با دوازده نمایش صحنه‌ای و ۵ نمایش خیابانی برگزار خواهد شد.
انتشار: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس - تئاتر فارس - باشگاه خبرنگاران جوان - هنرآنلاین - ایران تئاتر - آریابانو - ایسنا - ایکنا - هنرشیراز - روزنامه تماشا شماره 1954 مورخ 21 آبان 1398 صفحه 2 - روزنامه شیرازنوین شماره 845 مورخ 21 آبان 1398 صفحه 5 - روزنامه نیم نگاه شماره 6266 مورخ 21 آبان 1398 صفحه 2 - روزنامه طلوع شماره 2654 مورخ 21 آبان 1398 صفحه 2 - روزن
به گزارش جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران جوان، خودنویس، هم قشنگ است و هم با آن می‌شود خوش‌خط نوشت پس هرجور فکر کنیم هیچ نیاز خاصی به‌خودکار نبود، ولی آن‌هایی که در قدیم با خودنویس می‌نوشتند، چنین فکری نداشتند.
در واقع آن‌ها از دست خودنویس به ستوه آمده بودند. جوهر خودنویس زود خشک نمی‌شد و باید آنقدر صبر می‌کردند تا جوهر خشک شود. همین هم کار‌ها را عقب می‌انداخت. مثلاً یک نویسنده باید کلی صبر می‌کرد تا جوهر یک ورق نوشته‌اش کاملاً خشک
از سال آینده، برای داوری فیلم های کودکان و نوجوانان از کودکان و نوجوانان موفق در انجمن سینمای جوان استفاده خواهیم.
انتشار: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس - روزنامه عصر مردم مورخ 4 شهریور 1398 صفحه 12 - دانشگاه شیراز - روزنامه تماشا مورخ 3 شهریور 1398 - برنا - روزنامه افسانه مورخ 3 شهریور 1398 -
ادامه مطلب
فیش‌نگار: قالبش که معمولیه، صرفا فقط چیزی رو انتخاب کرده که ساده باشه، صرفا فیش‌نگار تفکراتش مذهبیه، ولی خب آدم بسته‌ای نیست، صرفا به دنبال اینه که بتونه تفکراتش رو توی این مبحث رشد بده، از همین‌رو وبلاگش کامنت‌محوره، یعنی یک بحثی رو باز می‌کنه و اجازه می‌ده بقیه نظر بدن و اون نظرات رو به چالش می‌کشه، یعنی اگر بخوام تفکرات رو سه قسمت کنم، مذهبی، بی‌طرف، فلسفی، توی دسته‌ی مذهبی قرارش می‌دم، افرادی هم که مشارکت می‌کنن توی همون حیطه ه
* گفتگو با سرکار خانم فاطمه ترکاشوند خبرنگار روزنامه صبح نو، پیرامون طراحی و اجرای دیوارنگاره های جدید موزه ۱۳ آبان (لانه جاسوسی | سفارت سابق آمریکا در ایران)چاپ شده در صفحه فرهنگ | ۱۱ آبان  ۱۳۹۸
* لینک گفتگو با روزنامه "صبح نو"
به گزارش روزنامه نگار همشهری محله، این نمایشگاه که با هدف تقویت حجاب و عفاف و بخاطر رونق تولید و حمایت از کالاهای ایرانی ـ اسلامی برگزار شده، حاصل همکاری مشترک معاونت امور هنری وزارت اتیکت و ارشاد اسلامی و شرکت نوسازی عباس آباد است. تو این نمایشگاه پوشاک خاص بانوان بسان چادر، مانتو، شال و روسری با حضرت برندها و تولیدکننده های معزز این حوزه بوسیله بیع می رسد. اجرای طرح نذر فرهنگی با رویکرد تعویض چادر نماز کهنه مساجد و تکایا، تعویض چادر مشکی
دیشب بالاخره بعد از هزاران سال برنامه ریزی ناموفق، تونستیم واسه نیلوفر تولد بگیریم. یک ماه زودتر. با تمام گندکاریا و لو دادنا و همه چی. خوب بود خوش گذشت. رفتیم کافه گیم و کلی بردگیم بازی کردیم. اگه لوس بازیای امیر و غرزدنای الناز بابت برنامه ریزی بد و اکوارد بودن دانیال و اخمو بودن رضا و اشفتگی مهتاب و غم مفرط نگار ناشی از اینکه تولدش نیست رو نادیده بگیریم، میشه گفت بله موفقیت امیز بود و روحمون تازه شد. قبل تولد از نگار پرسیدم مطمئنی مهدی نمیا
نه. من ناامیدی ام را دوستدارم نگار. بابا میگوید درست میشه و من میترسم! من از امیدواهی میترسم نگار. اخرین کسی که یک بامداد داشت در مورد درست شدن اوضاع باهام حرف میزد، یکهو خودش همه چیز را خراب تر کرد! 
من خودم هم فکر نمیکردم به اینجا برسم نگار. از خدا که ناامید بودم. ولی فکر نمیکردم ناامید شوم از رویای انسان. ناامید شوم از تلاش انسان. ناامید شوم از زجر انسان. ناامید شدم نگار. من باختم. بد باختم. حالا مثل ماده سگی که همه توله هایش مرده دنیا امده باش
برای دانلود آهنگ کلیک کنید
نگار محرم کادریم یارالی
دانلود آهنگ ترکی نگار محرم به نام کادریم یارالی
Nigar Muharrem – Kaderim Yarali
دانلود آهنگ ترکی نگار محرم به نام کادریم یارالی
دانلود آهنگ با دو کیت ۱۲۸ و ۳۲۰
دانلود آهنگ نگار محرم به نام کادریم یارالی

.:( دانلود تمامی آهنگ نگار محرم ):.

کانال تلگرامی مدیس موزیک
https://t.me/medismusic
دانلود آهنگ جدید فارسی از سایت مدیس موزیک

بزرگداشت
استاد غلامحسین صابر، از اساتید و پیشکسوتان عرصه هنرهای تجسمی با حضور
هنرمندان و مسئولین در سالن همایش های بین المللی هتل هما شیراز برگزار
گردید.
انتشار: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس - هنرآنلاین - روزنامه تماشامورخ 14 اردیبهشت 1398 - روزنامه افسانه مورخ 14 اردیبهشت 1398 - روزنامه خبرجنوب مورخ 14 اردیبهشت 1398 - روزنامه سبحان مورخ 14 اردیبهشت 1398 -
ادامه مطلب
از نظر شکل و فرم که بگذریم، این نمایش بیانگر تنهایی است که این روزها
جامعه را فراگرفته است و هر روز افراد بیشتری به آن مبتلا می شوند.
انتشار: شهرسبز - روزنامه افسانه شماره 3843 مورخ 28 فروردین 1398 - روزنامه شیرازنوبن شماره 681 مورخ 29 فروردین 1398-
ادامه مطلب
نگار محرم سوس کالبیم
دانلود آهنگ ترکی نگار محرم به نام سوس کالبیم
Nigar Muharrem – Sus Kalbim
دانلود آهنگ ترکی نگار محرم به نام سوس کالبیم
دانلود آهنگ با دو کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰
متن آهنگ ترکی نگار محرم به نام سوس کالبیم

.:( دانلود تمامی آهنگ های کنعان مهراب زاده ):.

کانال تلگرامی مشگین موزیک
https://t.me/meshginmusic
دانلود آهنگ جدید تورکی از سایت مشگین موزیک

نیاز به سخن نیست که رحیم هودی عمرش را صرف ارتقا و بالندگی هنر این استان، بلکه این کشور اسلامی کرده است.
انتشار: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس - شبستان - هنرشیراز - ایرنا - مهر - پیام فارس - راستین آنلاین - باشگاه خبرنگاران جوان - دانشگاه شیراز -روزنامه سبحان مورخ 5 شهریور 1398- روزنامه خبرجنوب مورخ 5 شهریور 1398 - روزنامه افسانه مورخ 6 شهریور 1398 - روزنامه شیرازنوین مورخ 6 شهریور 1398 -
ادامه مطلب
نمایش بی‌هوازی به نویسندگی و کارگردانی اسماعیل سلیمانیان، نخستین نمایشی بود که داوران و تماشاچیان را به خود مشغول ساخت.
انتشار: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس - روزنامه افسانه شماره 4009 مورخ 22 آبان 1398 صفحه 9 - روزنامه تماشا شماره 1955 مورخ 22 آبان 1398 صفحه 3 - روزنامه خبرجنوب شماره 11242 مورخ 22 آبان 1398 صفحه 8 -
ادامه مطلب
«دور کاری» اگر چندتایی خدمت به ما کرد، در عوض چندده تا خیانت هم کرد که بعید می‌دانم جز با برچیده شدن همین فضا چیزی جبران بشود؛ اصلا اگر جبران شدنی باشد. قبل‌ترها همه چیز آداب داشت. برای رسیدن به یک عنوان باید طریقی طی می‌شد. پیش استادی درسی می‌آموخت و درسی پس می‌داد.  اما حالا به لطف یا خیانت دورکاری، عناوین مفت شده‌اند. راحت به دست می‌آیند. تلاشی لازم ندارد. دوندگی و عرق ریختن ندارد. کسی می‌تواند در خانه بنشیند، با سرچ، تنها در صفحه‌ی او
دانلود رایگان فیلم سینمایی هزارتوفیلم سینمایی هزارتو با سه کیفیت عالی برای دانلود قرار داده شده است.
زندگی یک هزارتوی پیچیده است… همه آدم‌ها دنبال راهی برای فرار هستند اما فقط یک مسیر خروج وجود دارد و تا موقعی که به مرکزش نرسی متوجهش نمی‌شوی…
بازیگران:شهاب حسینی (امیرعلی)، پژمان جمشیدی (نریمان)، ساره بیات (نگار)، غزال نظر (بیتا)، علیرضا ثانی‌فر (مأمور پلیس)، شیرین یزدان‌بخش (همسایه بیتا)، فریبا جدی‌کار (مامان فری)، مریم معصومی (همدست نری
این جشنواره از ٣١ مردادماه جاری به مدت ٥ روز و در هر روز دو سانس برگزار خواهد شد.
انتشار: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس - خبرگزاری صدا و سیما - هنرشیراز - دانشگاه شیراز - روزنامه خبرجنوب شماره 11178 مورخ 2 شهریور 1398 - روزنامه شیراز نوین شماره 782 مورخ 2 شهریور 1398 - روزنامه تماشا شماره 1892 مورخ 2 شهریور 1398 - روزنامه عصر مردم شماره 6440 مورخ 2 شهریور 1398 - ایرنا - آبان پرس -
ادامه مطلب
همینکه عشق باشد...آن هم در حوالی قلب تو...

همینکه آسمانی ترین نگاه در چشمان خیس تو موج بزند...
همینکه گرمای احساس در دستان در هم گره شده مان شناورباشد...
در این سردترین روزهای زمستان گرمای بهار میهمان دل من است...
مهربانم
تکرار شو هر روز در لحظه های بی رمقم تا مرا عاشقانه تر رقم بزنی...
گاهی سخت است مرد بودن برای قلبی که زنانه میزند...
اما ستاره من همچون ماه در تاریکی شب هایم می درخشد و همین را برای دنیای من بس است....

امروزعاشق تر از همیش
اتفاقات زیادی در جهان امروز در حال رخ دادن است. من هم بیش از پیش می خواهم که درباره شان بنویسم اما "غم نان اگر بگذارد".
یکی از موضوعاتی که توجه م رو جلب کرد واکنش ها نسبت به قتل خبرنگار سعودی، خاشقچی بود. بعضی کشورها در حال بررسی هستند که برخی سیاست های مهمشون رو با عربستان بازنگری کنند؛ مثلاً اینکه آیا به عربستان سلاح بفروشند یا نه؛ یا اینکه روابط دیپلماتیک خود رو کمی محدود کنند و ...
این سؤال تو ذهنم تاب می خوره که از چه زمانی یک شخص این همه اهم

سایت خوان دنیای اقتصاد:
روزنامه مساوات اواخر مهرماه ۱۲۸۵ در شهر تهران تاسیس و به مدیری سید محمدرضا مساوات منتشر شد. سید محمدرضا مساوات (شیرازی) (۱۳۰۴–۱۲۴۴) روزنامه‌نگار و سیاستمدار عصر مشروطه بود. او سردبیر روزنامه مساوات، عضو کمیته انقلاب ملی و نماینده دوره‌های دوم، سوم، چهارم و پنجم مجلس شورای ملی و از سران حزب دموکرات عامیون و سپس حزب سوسیالیست بود. به نوشته محمد صدرهاشمی در کتاب «تاریخ جراید و مجلات ایران» روزنامه مساوات در هشت صفح
بچه  ها  قراره پنج شنبه بِرن کافه ، همون کافه که بعد از مدتها  شد محل جمع شدن دوستای دوران مدرسه  ، منم برنامه ریزی داشتم که بِرم ، دلم تنگ شده واسه همشون ،  واسه شیطنت های  راضیه ،واسه حرص خوردنای نگار  ،دوست داشتم نرگس را که  داره مادر میشه و بارداره ببینم ...
اما ساعت امتحانم  بعدظهره و بعید میدونم برسم ...
اگه امتحانم صبح بود همه چی اوکی بود واسه رفتنم، اَه!
همه هستن ، حتی راضیه   و مژگان که تهران زندگی میکنن، مریم با دختر چند ماهش میخواد بی
دانلود آهنگ ترکی نگار محرم به نام یالنزلار شهری
نگار محرم – یالنزلار شهری
Download New Music Nigar Müharrəm – Yalnızlar Şəhəri

دانلود آهنگ ترکی نگار محرم به نام یالنزلار شهری
دانلود آهنگ با دو کیفیت ۱۲۸و۳۲۰
دانلود آهنگ در ادامه مطلب
ادامه مطلب
 این کتاب اولین بار در سال ۱۳۸۶ توسط نشر سرچشمه چاپ شده‌ است و یکی از رمان‌های پرفروش ایرانی محسوب می‌شود. اولین نوشتهٔ فرهاد جعفری است که در سال ۸۸ به چاپ ۲۵ ام  و در سال ۹۷، به چاپ ۵۹ رسید.
داستان به صورت اول شخص روایت می‌شود. اکثر شخصیت‌های داستان واقعی هستند مانند راوی که خود نویسنده می‌باشد، گل‌گیسو دختر نویسنده و همایون دوست نویسنده. و به همین صورت بیشتر اتفاقاتی که در کتاب می‌افتد منشا حقیقی دارند. هر فصل کتاب مشتمل بر روایت اتف

علی مزینانی مدیرعامل شرکت هفت صبح ماندگار در گفتگو با فرارو با اشاره به اینکه در آیین نامه توزیع یارانه دولتی مطبوعات که در سال ۸۸ به تصویب رسید، صرف داشتن مجوز ملاک اعطای یارانه بود، گفت: «بر اساس این آیین نامه صاحب امتیاز و مدیر مسئول نشریه پس از شش ماه از تاریخ اعطای مجوز می‌توانست درخواست یارانه دولتی را به معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد ارائه دهد.»
وی افزود: «اما در پیش نویس اصلاح این آیین نامه دیگر به صرف داشتن مجوز به هر نشریه‌ای یار
در این نوشته می خوام ابزاری معرفی کنم بهتون که به کمکش در الکسا رتبه میتونین بگیرین. قیمت این ابزار ۸۰۰ دلاره که من در این جا میخوام رایگان بهتون ارایه بدم. یک ابزار فوق العاده خوب و ارزشمند ولی رایگان. بله درست شنیدین. ۱۰۰٪ رایگان بدون پرداخت حتی یک ریال! ولی چطوری؟
رتبه ترافیک الکسا به چند دلیل مهم است. این امکان را به شما می دهد تا ببینید که چگونه محتوای شما نسبت به سایر سایتها عملکرد دارد. اگر رتبه ترافیک الکسا شما در حال بهبود است ، می توان
دانشجو باید بعد از نوشتن پایان نامه، در جلسه‌ای با حضور استاد راهنما و اساتید داور از پایان نامه دفاع کند. دفاع از پایان نامه برای هر دانشجوی تحصیلات تکمیلی صرف نظر از رشته و دانشگاه، یک تجربه پر از استرس است. دانشجو باید در جلسه دفاع که تقریبا نیم ساعت تا ۴۵ دقیقه طول می‌کشد، یافته‌های پایان نامه و اهمیت آن را توضیح و ارائه دهد.
با توجه به محدودیت زمانی باید مطالب و نتایج مهم پایان نامه به صورت تیتروار و خلاصه در اسلایدهای از قبل آماده شده
از نظر شکل و فرم که بگذریم، این نمایش بیانگر تنهایی است که این روزها
جامعه را فراگرفته است و هر روز افراد بیشتری به آن مبتلا می شوند.
انتشار: شهرسبز - روزنامه افسانه شماره 3843 مورخ 28 فروردین 1398 - روزنامه شیرازنوبن شماره 681 مورخ 29 فروردین 1398- تئاتر فارس -
ادامه مطلب
سی‌امین جشنواره تئاتر فارس، از ۲۱ تا ۲۴ آبانماه جاری با دوازده نمایش صحنه‌ای و ۵ نمایش خیابانی برگزار خواهد شد.
انتشار: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس - تئاتر فارس - باشگاه خبرنگاران جوان - هنرآنلاین - ایران تئاتر - آریابانو - ایسنا - ایکنا - هنرشیراز - روزنامه تماشا شماره 1954 مورخ 21 آبان 1398 صفحه 2 - روزنامه شیرازنوین شماره 845 مورخ 21 آبان 1398 صفحه 5 - روزنامه نیم نگاه شماره 6266 مورخ 21 آبان 1398 صفحه 2 - روزنامه طلوع شماره 2654 مورخ 21 آبان 1398 صفحه 2 - روزن
تگ های تیتر یا Heading در HTML
عناوین یا تیترها یا به انگلیسی Headings از مهمترین تگ ها در یک صفحه ی HTML می باشد، در واقع میشه گفت مهمترین بخش یک صفحه ی HTML یا یک صفحه ی وب همین تگ های تیتر می باشد.
حتما تا حالا دیده اید و یا شنیده اید، مثلا در یک مجله یا روزنامه میگن فلان خبر رو تیتر ۱ زدن یا مثلا فلانی تیتر ۱ روزنامه فلان می باشد، خب این یعنی همین! وقتی میگن فلان خبر تیتر ۱ روزنامه است یعنی این خبر از مهمترین و جذاب ترین و با ارزش ترین خبرهاست.
تیترها یا عناو
صنعت چاپ امروزه یکی از قطب های درآمدی غیرنفتی کشور است. مشاهده میشود که نمایشگاه های متعددی نیز در این زمینه برگزار میشد که در آذر ماه سال جاری نمایشگاه چاپ و بسته بندی  و چاپ و تبلیغات برگزار میشوند که تولیدکنددگان داخلی و خارجی در زمینه های مختلفی از جمله تولیدکنندگان چاپ سررسید ،هدایای تبلیغاتی و... حضور پیدا میکنند.کاغذهایی که بیشترین کاربرد را در صنعت چاپ دارند.
این کاغذ همانطور که از نام آن پیداست ، مخصوص روزنامه است و سفید، مسطح قدرت
از سال آینده، برای داوری فیلم های کودکان و نوجوانان از کودکان و نوجوانان موفق در انجمن سینمای جوان استفاده خواهیم.
انتشار: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس - روزنامه عصر مردم مورخ 4 شهریور 1398 صفحه 12 - دانشگاه شیراز - روزنامه تماشا مورخ 3 شهریور 1398 - برنا - روزنامه افسانه مورخ 3 شهریور 1398 - وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی -
ادامه مطلب
لیلا اکوان، با به روی صحنه آوردن این نمایش، نخستین تجربه کارگردانی خود را انجام داد تا او نیز از این پس به عنوان یک کارگردان جوان شیرازی شناخته شود. اکوان پیش از این تجربه‌های هنری خود را با بازی در برخی نمایش‌ها آغاز کرده بود. وی در این نمایش نیز علاوه بر کارگردانی، بازیگری هم دارد.
انتشار: پیام خبر (عکس) - روزنامه نیم نگاه شماره 6263 مورخ 18 آبان 1398 صفحه 4 - روزنامه شیراز نوین شماره 843 مورخ 19 آبان 1398 صفحه 5 - روزنامه افسانه شماره 4008 مورخ 21 آبان 1398 ص
روزنامه های ما به یک گروه «اسپات لایت» احتیاج دارن. اونایی که این فیلم رو دیدن میفهمن منظورم چیه! فکر میکنم این روحیه به کلی از بین رفته نه تنها در کشور ما که توی جهان! توماس مک‌کارتی کارگردان فیلم هم همین عقیده رو داره و میگه: «راستش با وضعیت روزنامه‌نگاری جدی و حرفه‌ای کنونی، الان بهترین زمان برای فساد است، برای اینکه این نوع روزنامه‌نگاری، سالهاست در کشور من – و مطمئنم در کشور شما هم- از بین رفته‌است؛ بنابراین روزنامه‌نگاران نمی‌توا
زنی که نماد ایمان کامل است و خدای را به مهربانیش می شناسد و تقدیر و
مشیت الهی را برای انسان مسجل می داند؛ اما با اتفاقاتی که می افتد یقینش
در هم می شکند.
انتشار: شهرسبز - روزنامه شیراز نوین شماره 689 مورخ 9 اردیبهشت 1398 - روزنامه افسانه شماره 3851 مورخ 8 اردیبهشت 1398 -
ادامه مطلب
فردریش فروبل (١٧٨٢-١٨٥٢ م) پدر آلمانی آموزش پیش‌‌دبستانی و بنیان‌گذار نخستین مهد کودک جهان
شارلوت برونته ١٨١٦-١٨٥٥ م رمان‌نویس و شاعر انگلیسی
هیپولیت تین ١٨٢٨-١٨٩٣ م فیلسوف و تاریخ‌نگار فرانسوی
مکس وبر ١٨٦٤-١٩٢٠ م جامعه‌شناس و فیلسوف آلمانی
ایو آرنولد (١٩١٢-٢٠١٢ م) عکاس آمریکایی
آنتونی کوئین ١٩١٥-٢٠٠١ م بازیگر مکزیکی آمریکایی
راضیه غلامی شعبانی (١٩٢٥-٢٠١٣ م) نخستین زندانی سیاسی زن ایران و از اعضای فرقۀ دموکرات آذربایجان و حزب توده
به نقل از روزنامه های داخلی کشور ، اینترنت جهانی  در شب جمعه  در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.
چندی پیش با توجه به بالا رفتن نرخ سوخت  مصرفی از سوی مقامات دولت جمهوری اسلامی ایران  ، که موجب اعتراضات شدید جمعی از هموطنانمان  عزیزمان در شهر های مختلف شد  ، و از طرفی شایعه پراکنی های متعدد شبکه ها و رسانه های غربی ، اینترنت جهانی در ایران قطع گردید . اما حال با توجه به آرام شدن جو داخلی ، بنا به گفته چندی از روزنامه های داخلی اینترنت جهانی در  س
از کتاب مستور یاد گرفتم بشینم و نامحسوس به دنیای مردم وارد بشم. توی  «۵گزارش کوتاه از نوید و نگار»ش نگار می‌ره تو فرودگاه و روی صندلی‌ها می‌شینه و دنیا براش توی سبزی‌ها و دلتنگی‌های خانم‌هایی که اونجا نشستن جریان پیدا می‌کنه. رفتم توی صحن نشستم و زیاد، خیلی زیاد گریه کردم. برای زوجی که پشتم نشسته بودن و شبیه داداشم اینا بودن. گریه کردم و فکر کردم چه‌طور دنیا انقدر تکراری و کوچیکه؟
یاد یکی از پست‌های سارا می‌افتم که نوشته بود ترجیح می‌
از کتاب مستور یاد گرفتم بشینم و نامحسوس به دنیای مردم وارد بشم. توی  «سه گزارش کوتاه از نوید و نگار»ش نگار می‌ره تو فرودگاه و روی صندلی‌ها می‌شینه و دنیا براش توی سبزی‌ها و دلتنگی‌های خانم‌هایی که اونجا نشستن جریان پیدا می‌کنه. رفتم توی صحن نشستم و زیاد، خیلی زیاد گریه کردم. برای زوجی که پشتم نشسته بودن و شبیه داداشم اینا بودن. گریه کردم و فکر کردم چه‌طور دنیا انقدر تکراری و کوچیکه؟
یاد یکی از پست‌های سارا می‌افتم که نوشته بود ترجیح می
تمام
تلاش مان را خواهیم کرد تا ضعف ها و کمبودهای موجود در حوزه هنرهای
نمایشی، برطرف شود و نمایش فارس بتواند به جایگاه اصلی خود که همانا
سربلندی در کشور دست یابد.
انتشار: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس - برنا -هنرشیراز - روزنامه عصرمردم شماره 6665 مورخ 13 تیر 1398 صفحه 12 - روزنامه سبحان شماره 4912 مورخ 13 تیر 1398 صفحه 7 - روزنامه خبرجنوب مورخ 13 تیر 1398 - روزنامه شیرازنوین شماره 742 مورخ 15 تیر 1398 صفحه 5 -
ادامه مطلب
لیلا اکوان، با به روی صحنه آوردن این نمایش، نخستین تجربه کارگردانی خود را انجام داد تا او نیز از این پس به عنوان یک کارگردان جوان شیرازی شناخته شود. اکوان پیش از این تجربه‌های هنری خود را با بازی در برخی نمایش‌ها آغاز کرده بود. وی در این نمایش نیز علاوه بر کارگردانی، بازیگری هم دارد.
انتشار: پیام خبر (عکس) - روزنامه نیم نگاه شماره 6263 مورخ 18 آبان 1398 صفحه 4 - روزنامه شیراز نوین شماره 843 مورخ 19 آبان 1398 صفحه 5 - روزنامه افسانه شماره 4008 مورخ 21 آبان 1398 ص

توجه
این کتاب ویژه استفاده اعضای محترم طرح حمایتی؛ فرهنگی نگار مهر( اهدا و انفاق) گردیده است
۱_درخواست عضویت
ارسال پیامکی مشخصات ( نام و نام خانوادگی؛ تلفن تماس وتلفن همراه) به شماره۰۹۳۰۳۵۷۵۰۲۵ _ جهت درخواست عضویت ودریافت کدعضویت۲_مدت زمان در اختیار داشتن یک جلد کتاب حداکثر سی روز است که قابل تمدید می باشد۳_درخواست تمدید مدت زمان در اختیار داشتن کتاب ؛  با ارسال پیامکی درخواست تمدید ( کدعضویت وکدشناسایی کتاب موردنظر) امکان پذیراست۴_لطفاپ

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها